این مطلب ۱۹۷ بار خوانده شده
رئیس سازمان بسیج دانشجویی استان سمنان تأکید کرد؛

لزوم برنامه ریزی دقیق مسئولان دانشگاهی برای اوقات فراغت دانشجویان

رئیس سازمان بسیج دانشجویی استان سمنان گفت: مسئولان دانشگاهی برنامه ریزی دقیقی برای اوقات فراغت دانشجویان داشته باشند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از گرمسار، جمعی از دانشجویان بسیجی دانشگاههای گرمسار به همراه مسئول بسیج دانشجویی استان و مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان گرمسار ضمن حضور در دفتر امام جمعه با حضرت حجت الاسلام و المسلمین مهدی نژاد، امام جمعه گرمسار دیدار و گفتگو کردند.


در این دیدار مرتضی دهرویه؛ مسئول بسیج دانشجویی استان سمنان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات امام جمعه گرمسار، در مورد اهمیت اوقات فراغت دانشجویان اظهار داشت: مسئولان دانشگاهی برنامه ریزی دقیقی برای اوقات فراغت دانشجویان داشته باشند.

وی افزود: بسیج فضای فرهنگی و رفع شبهات فرهنگی، سیاسی و عقیدتی را تحت الشعاع فعالیت های خود قرار داده است.

محسن شادلو، مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان های گرمسار و آرادان نیز در این دیدار افزود: حضور روئسای دانشگاهی در جلسه های شورای فرهنگی شهرستان کمرنگ است.

وی افزود: وجود دانشگاه ها و موسسات و مراکز آموزش عالی و ۲۵ هزار دانشجو، سطح فرهنگی شهرستان را متحول کرده است و این امر حضور پررنگ روئسای دانشگاه ها را در جلسات شورای فرهنگی و کمیسیون های دانشجویی می طلبد.

حجت الاسلام والمسلمین مهدی نژاد؛ امام جمعه گرمسار نیز ضمن تقدیر و تشکر از برنامه ها و اقدامات بسیج دانشجویی گرمسار عنوان داشت : سیستم اداری دانشگاه ها مطلوب نیست و باید تصحیح شود.

وی افزود: برگزاری جلسات ماهیانه با دانشجویان و اعلام مشکلات و دغدغه های آنان لازم است و تقسیم کار و میزان نفوذ در پیشبرد مسائل موثر خواهد بود.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.