این مطلب ۵۴۱ بار خوانده شده
به مناسبت گرامیداشت سالروز نهم دی:

همایش بزرگ «پرچمداران ولایت» در مسجد جامع گرمسار برگزار شد

به مناسبت سالروز قیام مردم ایران در نهم دی ماه سال ۸۸، همایش بزرگ پرچمداران ولایت در مسجد جامع گرمسار برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرگزاری بسیج از گرمسار،همایش بزرگ «پرچمداران ولایت» با حضور عبدالله داورزنی جانشین معاونت سیاسی کل سپاه پاسداران در مسجد جامع گرمسار برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمسن ابوذر عامری رئیس شورای فرهنگی و تبلیغات اسلامی گرمسار در این همایش ضمن قدر دانی از همکاری مسئولان دستگاه های اجرایی شهرستان در برگزاری این مراسم و نکوداشت سالروز نهم دی ماه ،روز میثاق امت با ولایت،اظهارداشت: مردم با حضور حداکثری خود پای صندوق های رأی در انتخابات سال۸۸ حماسه بزرگی را در تاریخ این کشور خلق کردند ولی عده ای از فتنه گران و دشمنان انقلاب این حماسه را به یک حادثه خطرناک مبدل کردند.

وی افزود: عده ای از افراد شاخص در کشور همچنان با گذشت هفت سال از این فتنه در حصر سران این آشوب دچار تردید هستند و خواستار آزادی آنان هستند؛مردم ولایت مدار و با بصیرت ایران هرگز اجازه نخواهند داد کسی با آرمان ها و عقاید مذهبی شان بازی کنند و به آن توهین کنند.

همچنین عبدالله داورزنی جانشین معاونت سیاسی کل سپاه پاسدارن در این همایش اطهارداشت:یادآوری و تجلیل این حماسه بزرگ برای جوانان و نوجوانان لازم است زیرا آنان را نسبت به توطئه های دشمنان هوشیار تر می‌سازد.

وی با تأکید براینکه آثار و پیامد های این فتنه باید برای مردم روشن شود افزود: دشمنان با وقوع این حماسه مردمی در نهم دی ماه سال ۸۸ فهمیدند راهی برای رخنه و ایجاد توطئه در این نظام مقدس را ندارند.

داورزنی اذعان داشت: مردم ایران به دنبال گسترش دین و آرمان های امام راحل و شهدای این مرز و بوم هستند و هرگز به دنبال قدرت نبوده اند بنابراین از همه این توطئه ها عبور کردند و نظام را از همه حوادث نجات دادند،اما امروز نوع توطئه ها متفاوت است،دشمن امروز به دنبال تهاجم های فرهنگی است و آنان پی برده اند که با تهدید سخت نمی‌توانند انقلاب و آرمان های ملت ایران را از بین ببرند.

وی با بیان اینکه ۳ جریان در عرصه فتنه فعال بودند و باهم پیوند خوردند و یک فتنه واحد را تشکیل دادند؛تصریح کرد: گروه اول کسانی بودند که سابقه در نظام و انقلاب مسئولیت داشتند و نقش کلیدی را در فتنه ایجاد کردند،گروه دوم سران استکبار و گروه سوم جریان های افراطی اصلاح طلبان بودند.

جانشین معاونت سیاسی کل سپاه پاسداران بیان کرد: مهم ترین رکن در قیام مردم در ۹ دی ۸۸ رکن اسلامی و اعتقادی مردم بود که وقتی دشمنان در عاشورا به اعتقادات مذهبی مردم توهین کرد مردم نیز سکوت را شکستند و با میثاق با رهبری به این فتنه خاتمه دادند.

وی با تأکید براینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در مقابله با این فته و فتنه گران نجابت به خرج داد افزود: نظام قصد دارد با رفعت دینی افراد متخلف و کسانی که فریب خورده اند به مسیر اصلی بازگردند و مردم را توجیه کنند در غیر این صورت تعدادزیادی از مردم در این فتنه کشته می شدند.

داور زنی ۳ عنصر اصلی را که موجب تعالی و تداوم مسیر انقلاب عنوان کرد و گفت: عنصر اول مردم انقلاب هستند،عنصر دوم رهبری فرهیخته نظام و عنصر سوم هوشیاری و بصیرت مردم ایران موجب تداوم مسیر انقلاب و استوار ماندن این انقلاب مردمی و اسلامی است.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.