این مطلب ۱۵۱۸ بار خوانده شده
معاون سازمان بسیج دانشجویی کشور:

عدم توزیع عادلانه منابع و نا کار آمدی بعضی روش های مدیریتی عمده ترین مشکلات نظام است

معاون سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت:عدم توزیع عادلانه منابع و نا کار آمدی بعضی روش های مدیریتی عمده ترین مشکلات نظام استاین اهداف باید در تمام خروجی برنامه های بسیج قرار دهیم.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرگزاری بسیج از گرمسار، مجتبی باستان معاون سازمان بسیج دانشجویی کشور، در همایش عرضی_توجیهی اعضای کادر بسیج دانشجویی استان ها اظهارداشت: فعالیت های جنبشی و تشکلی بسیج دانشجویی بر مبنای اصولی می توانند با قوت و قدرت به فعالیت بپردازند و این قدرت به میزان به کارگیری این اصول در فعالیت های بسیج دانشجویی است.

وی با تاکید بر اینکه این اصول مقدمات رسیدن به آرمان ها و اهداف مجموعه بسیج دانشجویی را فراهم خواهد کرد، افزود: عدم بکار گیری اصول حاکم بر فعالیت ها و جنبش های بسیج دانشجویی را خنثی میکند و نمیتواند در دانشگاه اثر بخشی کند.

معاون سازمان بسیج دانشجویی کشور با بیان اینکه خروجی و نتیجه تمام فعالیت های بسیج دانشجویی باید به فساد ستیزی منجر شود، خاطرنشان کرد: آسیب های اجتماعی را در سطح دانشگاه و حتی شهرستان باید بررسی کنید و به هر فعالیتی در راستای رفع این آسیب ها باید جهت دهی کنید.

وی با بیان اینکه با پررنگ کردن فعالیت های خودجوش دانشنویی در تشکل بسیج می توانید موفق تر شوید، افزود:وجه خود جوشی و دانشجویی را در این فعالیت ها حفظ کنید و نگذارید دانشجو ها متکی به ناحیه بسیج دانشجویی بمانند.

باستان با تاکید بر اینکه مقام معظم رهبری از قشر دانشجو برای گفتمان سازی و مطالبه گری انتظار فعالیت های شایسته دارند،افزود:تبیین و روشنگری از دیگر اهداف اولویت دار مجموعه بسیج دانشجویی است و باید در هر همایش و مراسمی نسبت به جنبه روشنگری مسائل روز جامعه توجه ویژه داشت.

وی با اشاره به برخی فعالیت های خنثی در تشکل های دانشجویی، تصریح کرد:عدم مطالبه گری از مسئولان،گفتمان سازی،جریان سازی و روشنگری در فعالیت ها نتایج آن را کاملا خنثی و بدون اثر خواهد کرد.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.