این مطلب ۳۳ بار خوانده شده
به همت بسیج دانشجویی

برگزاری همایش ما زنده ایم در شاهرود

همایش ما زنده ایم به مناسبت روز دانشجو و به همت بسیج دانشجویی دانشگاه های شاهرود برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پايگاه اطلاع رساني قائميه سپاه استان سمنان، در گرامیداشت روز دانشجو همایش ما زنده ایم به همت بسیج دانشجویی دانشگاه های شاهرود به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

در این همایش که در آمفی تئاتر دانشکده فنی مهندسی دانشگاه آزاد و به میزبانی حوزه بسیج دانشجویی شهید مفتح این دانشگاه با حضور بیش از ۱۰۰ نفر از دانشجویان دختر بسیجی در قالب سرگروه ها صالحین و شورای بسیج دانشجویی حوزه و پایگاه های خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی شهرستان شاهرود برگزار شد، مریم کاتب از رزمندگان دوران دفاع مقدس و همرزم سردار جائید الاثر متوسلیان به بیان خاطراتی از آن دوران پرداخت.

وی با اشاره به اینکه در دوران دفاع مقدس تمام استکبار جهانی علیه ایران متحد شده بودند، خاطرنشان کرد: فقط ایمان و عقیده رزمندگان به خداوند تبارک و تعالی بود که توانست ایران در مقابل این همه ظلم پیروز و سربلند کند.

کاتب افزود: شهدای زن ما مظلوم در دفاع مقدس بودند و امروز باید فرهنگ ایثار و شهادت که این بانوان رشید به ما آموختند را در جامعه بسط و گسترش دهیم.

وی تصریح کرد: در جنگ امروز ما که تهاجم گسترده نامرئی دشمنان را در قالب هجمه شبکه های ماهواره ای و اینترنت و شبکه های اجتماعی تلفن همراه هستیم باید همان ایمان و عقیده را داشته باشیم تا در این جنگ نیز موفق سرباند بیرون آییم.

همرزم سردار جاویدالاثر حاج احمد متوسلیان با بیان اینکه شما دختران دانشجو آینده ساز کشور و جامعه و مادران فردای این انقلاب هستید گفت: باید به بصیرت و معرفت مجهز شوید و در کنار کسب علم و دانش بر بصیرت و معنویت خود بیفزایید تا بتوانید آینده این انقلاب را در راستای اهداف و آرمان های امام راحل و شهدا بنیان گذارید.

در حاشیه این مراسم فریبا ابوحمزه مسئول خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه های شاهرود با اشاره به اهداف برگزاری این همایش گفت: این همایش با هدف احیاء هویت دینی و در راستای دفاع از ارزش های اسلام و انقلاب و فرهنگ ملی کشور و  به منظور تقویت شجاعت، عفت، ایثار، از خود گذشتگی و احساس مسئولیت در بین دختران جوان، ترویج و نشر فرهنگ وتفکر بسیجی و ارتقاء سطح آگاهی دختران جوان نسبت به جایگاه و مسولیت زن مسلمان برگزار شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.