این مطلب ۸۸ بار خوانده شده
باشگاه استقلال:

فردوسی پور مقصر شوخی با بیک زاده و مسی در صفحات اجتماعی است

خبرگزاری بسیج: باشگاه استقلال تهران مجری برنامه ۹۰ را مقصر اصلی بی خردی های تقابل هاشم بیک زاده و لیونیل مسی اعلام کرد که به صفحات اجتماعی این ستاره آرژانتینی فوتبال جهان کشیده است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرگزاری بسیج، پس از همگروه شدن تیم ملی فوتبال ایران و آرژانتین در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل، برخی کاربران اینترنتی مطالب تمسخر آمیزی  را در صفحات اجتماعی لیونل مسی ستاره آرژانتینی فوتبال جهان در خصوص دیدار آرژانتین و ایران و تقابل احتمالی این بازیکن و هاشم بیک زاده نوشتند که واکنش باشگاه استقلال را به همراه داشته است.

باشگاه استقلال در بیانیه ای مقصر به راه افتادن این جریان را عادل فردوسی پور و برنامه نود دانست. در این بیانیه آمده است: شوخی های بی حدوحصر درباره تقابل هاشم بیک زاده و لیونل مسی موجب شده است که در ۲۴ ساعت گذشته موج این بی خردی ها به صفحات شخصی ستاره بزرگ فوتبال جهان هم کشیده شود و بدون تردید استاد دانشگاه صنعتی شریف در این بین یکی از مقصران اصلی به شمار می رود. 

عادل فردوسی پور با متلک ها و طنزهایش در برنامه اخیر ۹۰ بیشتر به این موضوع دامن زده و انتظار می رود که او به عنوان چهره تاثیرگذار فوتبال ایران متوجه عواقب این گونه رفتارها نسبت به شخص هاشم بیک زاده و خانواده او باشد. 

هاشم بیک زاده یکی از بهترین مدافعان چند سال اخیر باشگاه استقلال است و در روزهایی که همگان درباره رویارویی تیم ملی ایران مقابل ستاره های بزرگ فوتبال آرژانتین صحبت می کنند بهتر است بدانید که هاشم بیک زاده جزو معدود بازیکنان فوتبال ایران است که از نظر میزان دوندگی در حد استانداردهای سطح اول فوتبال دنیا قرار دارد.

اکنون که در آستانه حضور در صحنه مهم بین المللی مانند جام جهانی قرار داریم انتظار می رود که در کنار فوتبال و مسایل فنی به فرهنگ و اخلاق ایرانی هم اهمیت بدهیم و آگاه باشیم که مردمان دیگر کشورها فقط به فوتبال ما نگاه نمی کنند و رفتار طرفداران فوتبال ایران هم زیر ذره بین قرار دارد. 

رفتاری که در ۲۴ ساعت گذشته در شبکه های مختلف اجتماعی و به خصوص در صفحات لیونل مسی توسط ایرانیان صورت گرفته فقط جای تاسف و اندوه دارد. 

به یاد داشته باشیم که تمدن ایرانی فقط یک شعار نیست و امیدواریم در چنین شرایطی ایرانیان بیشتر در قبال فرهنگ و اخلاق ایرانی احساس مسوولیت داشته باشند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.