این مطلب ۴۶ بار خوانده شده
امام جمعه مهدیشهر:

معرفت و معنویت در فضای مسجد جلوه پیدا می‌کند

امام جمعه مهدیشهر گفت: معرفت و معنویت در فضای مسجد جلوه پیدا می‌کند؛ اما در محیط بیرون بعضی اوقات خود را گم مي‌كندخوشبختانه با حضور در مساجد خود راپیدا می کند.
نسخه مناسب چاپ

 

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج در مهدیشهر، حجت‌الاسلام محمد بارانی در حاشيه بازديد از احداث مسجد جدیدالتأسیس حضرت فاطمه (س) مهدیشهر اظهار كرد: انسان همانند گنجی است که می‌ماند؛ اما گنج عالم خداست و کسی که مرتبط با خدا است، گنج خدا محسوب می‌شود.

وی افزود: مسجد جایگاه عبادت و پرستش خالصانه خداوند است و در اسلام مساجد برای اینساخته شده‌اند که پرستش خالصانه خدا در این مکان انجام بگیرد.

 امام جمعه مهدیشهر بیان کرد: دشمنان و کسانی که در مقابل اسلام و عقاید اسلامی احساس خطر می‌کردند، سعی کردندمساجد را از خاصیت حقیقی‌اش خارج و مساجد را به یک مراکز بی‌روح و بدون نقشآفرینی در جامعه تبدیل کند.

بارانی بیان کرد: اگر جوانان تأمين نیازها و خواسته‌هايشان را در مسجد ببینند، تبلیغات‌های ضد فرهنگی هم در آنها اثرسوء نخواهد داشت.

وی گفت: مسجد جایگاه گنج خداوندی است و چه خوب است که با نخستين تکبیر اذان خود را به مسجد برسانیم و نماز را اقامه و حضوری فعال داشته باشیم.

امام جمعه مهدیشهر خاطرنشان کرد: کسی که به مسجد می‌آید، باید بوی خدا بدهد و با این حال هر کدام از انسانها یک گنج دنیوی و معرفتی محسوب می‌شوند.

گفتني است؛ حجت‌الاسلام سید روح الله شاهچراغ به امامت جماعت مسجد حضرت فاطمه زهرا (س) شهرک فاطمیه مهدیشهر توسط امام جمعه مهدیشهر منصوب شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.