این مطلب ۷۶۲ بار خوانده شده
معاون سیاسی ستاد کل سپاه تهران:

از کاندیداها بخواهیم برنامه های راهبردی ارائه دهند

معاون سیاسی ستاد کل سپاه تهران گفت: اگر کاندیداها به برنامه‌ها نگاه راهبردی و کاربردی داشته باشند، می توانند این نظام را در مسیر درست حرکت دهند و این را باید از آنها خواست.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرگزاری بسیج ناحیه سمنان، علی قاسمی در همایش سیاسی که با حضور مسئولان شهرداری سمنان، منابع طبیعی استان سمنان و بسیجیان حلقه‌های صالحین پایگاه‌های تابعه در سالن اجتماعات شهرداری سمنان برگزار شد، اظهار داشت: حماسه و شعار امسال را که به نام سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی از سوی مقام معظم رهبری نام گرفته است را از دو جهت سیاسی و  اقتصادی می‌توان تبیین کرد.

وی افزود: در تبیین حماسه و شعار امسال از بُعد سیاسی که نمود آن را امسال می توان در انتخابات،  راهپیمایی روز قدس و راهپیمایی ۲۲ بهمن که در پیش رو داریم مشاهده کرد و مطمئناً ملت ایران نیز امسال با خلق این حماسه ها دشمنان و استکبار را مایوس خواهند کرد.

معاون سیاسی ستاد کل سپاه تهران خاطرنشان کرد: غربی‌ها مي‌گويند که ایران در بحث انتخابات هفت مرحله داغ از زمان ثبت‌نام تا تنفيض را پيش رو دارد كه بحمدالله دو مرحله حساس ثبت‌نام و احراز صلاحيت‌ها از جانب شوراي نگهبان را به کوری چشم آنان به آرامی  پشت سر گذاشتیم و مراحل بعد نیز با مدیریت سپری خواهد شد و توطئه آنها در زمینه ایجاد اختلاف در این برهه نیز بی‌نتیجه خواهد ماند.

قاسمی به بُعد اقتصادی اشاره کرد و اذعان داشت: رویکرد نظام  به سمت اقتصاد است و دلایل آن چالش‌های موجود و ظرفیت اقتصادی كشور است.

وی تصریح کرد: ایران از نظر منابع، نیروی انسانی و بحث کشاورزی دارای ظرفیت بسیار خوبی است و باید با دید راهبردی و کاربردی در این زمینه‌ها سرمایه‌گذاری کرد.

معاون سیاسی ستاد کل سپاه تهران در خصوص انتخاب فرد اصلح گفت: از خصوصیات فرد اصلح ولایتمداری، کارآمدی و ارزشمندی است و همچنین عملکرد، سوابق و رویکرد کلان آنها را باید مدنظر داشت.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.