این مطلب ۶۹ بار خوانده شده
استاد دانشگاه امام حسین(ع) سمنان:

امام راحل روحیه خودباوری را با انقلاب اسلامی به ملت ایران بازگرداند

استاد دانشگاه امام حسین(ع) سمنان گفت: امام راحل نیروی از دست رفته این ملت را بازگرداند و روحیه خودباوری را به این مردم تزریق کرد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرگزاری بسیج از استان سمنان، ابوتراب کاتبی در گردهمایی بصیرتی دانش‌آموزان بسیجی واحدهای مقاومت پوینده و پیشگام حوزه مقاومت بسیج دانش‌آموزی ایثار که در سالن شهید مفتح بسطام برگزار شد، با گرامیداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی اظهار کرد: مقام معظم رهبری در بیانی می فرمایند«این انقلاب بی نام خمینی(ره) در هیچ کجای جهان شناخته شده نیست» و به حق اینگونه است.

وی افزود: انقلاب اسلامی با نام و راه امام عجین است؛ چرا که بنیانگذار این نهضت الهی امام بودند که با روشنگری و درایت ملت ایران را از خواب غفلت بیدار و طاغوت سراپا مسلح را به زیر آورد.

کاتبی خاطرنشان کرد: امام راحل فطرت ملت را بیدار کرد و از جنایت‌ها و خیانت‌های طاغوت علیه مردم پرده برداشت و این رژیم تزویر و زور و خیانت را رسوا کرد.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ما را به خودباوری و اتکا به نیروی درون بازگرداند، گفت: امام راحل نیروی از دست رفته این ملت را بازگرداند و روحیه خودباوری را به این مردم تزریق کرد.

استاد دانشگاه امام حسین(ع) سمنان بیان کرد: خودباوری امام به مردم سبب پیشرفت‌های فراوانی در عرصه‌های مختلف جامعه شد و امروز ملت ما در بسیاری از رشته‌ها جزو کشورهای پیشرو در جهان است.

وی با اشاره به پیشرفت فناوری و علمی در رشته‌های نوظهور گفت: رتبه ۷ ایران در علوم جدید مانند نانو تکنولوژی این را نشان می‌دهد که هوش ایرانی برترین در دنیاست.

کاتبی با اشاره به فناوری هسته‌ای گفت: فناوری هسته‌ای ما کاملاً بومی و محصول ملی ماست و این بسیار ارزشمند است و هیچ قدرتی نمی‌تواند این علم بومی را نابود یا محدود کند؛ چرا که علم و دانش در اختیار جوانان ماست.

وی افزود: سانتافیوژ نسل سوم از پیشرفته‌ترین سانتافیوژهاست که در دنیا فقط ایران قدرت تولید آن را دارد و این یعنی اقتدار و صلابت که استکبار جهانی آن را نمی‌خواهد و با آن مقابله می‌کند.

کارشناس ارشد مسائل سیاسی خاطرنشان کرد: به خود ببالید که در این کشور و زندگی می‌کنید و تلاش کنید تا قله‌های دانش و فناوری را یکی پس از دیگری فتح و ابرقدرت‌ها را به زانو در آورید.

کاتبی تأکید کرد: جهانخواران امروز مغلوب قدرت علمی ما هستند و تلاش می‌کنند به هر شکل ممکن ما را مهار کنند اما به خوبی می‌دانند که دیگر نمی تواند و فقط کار عبث می‌کنند و خود را الکی خوش کرده‌اند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.