این مطلب ۱۹۱ بار خوانده شده
در دهمین دوره انتخاب کتاب سال سپاه؛

پاسدار اهل قلم استان سمنان موفق به کسب مقام سوم شد

حسینعلی جعفری پاسدار اهل قلم استان سمنان در دهمین دوره انتخاب کتاب سال سپاه و پاسداران اهل قلم موفق به کسب مقام سوم در بخش ادبیات و دفاع مقدس شد.
نسخه مناسب چاپ

معاون روابط عمومی سپاه استان سمنان در این خصوص گفت: دهمین دوره انتخاب کتاب سال سپاه و پاسداران اهل قلم با حضور سردار سرلشکر صفوی مشاور عالی مقام معظم رهبری در تالار اندیشه دانشگاه امام حسین(ع) برگزار شد.

محمد نوروزیان افزود: این دوره در بخش های دبیات و دفاع مقدس، سیاسی و حقوقی، نظامی و امنیتی، اقتصادی و اجتماعی، فرهنگی و اعتقادی، تبلیغات و جنگ نرم، فنی و مهندسی، پزشکی و پیراپزشکی برگزار شد.

وی بیان کرد: در این دوره نویسنده مطرح استان سمنان حسینعلی جعفری با کتاب «دخترم ناهید» موفق به کسب رتبه سوم در گروه ادبیات و دفاع مقدس شد.

گفتنی است؛ دخترم ناهید رمانی است از زندگی نامه شهید ناهید فاتحی کرجو ملقب به سمیه کردستان که روایت دختری کرد است که در کنار رودهای جاری و کوه های بلند کوهستان چنان ایستاد که تا امروز پایدار مانده است.

شهید فاتحی کرجو در سن ۱۷ سالگی به دست ضد انقلاب در کردستان ربوده و زنده به گور شد......

لازم به ذکر است؛ در دهمین دوره انتخاب کتاب سال سپاه ۲۹۵ پاسدار اهل قلم تعداد ۴۱۴ عنوان کتاب را به دبیرخانه ارسال کردند که از این تعداد ۴۰۴ عنوان در قالب تألیف و ۹ عنوان نیز در قالب ترجمه نوشته شده بود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.