این مطلب ۳۳ بار خوانده شده
سردار عراقی در مراسم تودیع و معارفه فرمانده تیپ انصارالرضا(ع):

امروز با تلاش پاسداران یک امنیت پایدار مردمی در شرق کشور برقرار شده است

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه در مراسم تودیع و معارفه فرمانده تیپ انصارالرضا(ع) گفت:امروز با تلاش پاسداران یک امنیت پایدار مردمی در شرق کشور برقرار شده است.
نسخه مناسب چاپ

مراسم تودیع و معارفه فرمانده پیشین و جدید تیپ انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با حضور سردار عراقی جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران و مقامات ارشد نظامی استان برگزار شد.
در این مراسم سردارسرتیپ پاسدارعبدالله‌عراقی جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه با اشاره به گنجینه عظیم خاطرات دفاع مقدس گفت: بیان خاطرات هشت سال دفاع مقدس عامل نیرودهنده و اثر بخش در روحیه پاسداران جوانی است که امروزه وظیفه دفاع از کشور را خصوصاً در مناطق عملیاتی مرزی بعهده گرفته اند.
وی از فتح خرمشهر بعنوان نماد مقاومت ملت انقلابی ایران نام برد و افزود: خرمشهر در طول تاریخ ۴ بار به تصرف دشمن در آمده است که در سه نوبت هر بار که از اشغال خارج شده است یا قسمتی از خاک ایران جدا گردیده است و یا اینکه با خفت و خواری باز پس گرفته شده در حالیکه خرمشهر در جریان دوران دفاع مقدس هنگامی که آزاد گردید نمادی از غیرت مردم ایران را به نمایش گذاشت.
سردار عراقی به حضور قریب به ۴۰ هزار نفر نیروی بعثی در خرمشهر اشاره کرد و گفت: در حالیکه بعثی ها خرمشهر را تبدیل به یک دژ تسخیر ناپذیر کرده بودند توکل رزمندگان اسلام به خداوند متعال تمامی معادلات مادی دشمن را به هم ریخت و خرمشهر آزاد گردید.
وی از فتح خرمشهر بعنوان یک درس تاریخی یاد کرد و افزود: فتح خرمشهر به ما نشان داد که امکانات و تجهیزات بدون انگیزه و توکل بر خدا کار ساز نیست و تلاش و توکل رزمندگان اسلام بر خدا با کمترین امکانات صدام را وحشت زده از خاک ایران عقب راند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.