این مطلب ۴۰ بار خوانده شده
فرمانده سپاه ناحيه دامغان:

نا امید کردن مردم هدف دشمنان نظام مقدس اسلامی است

فرمانده سپاه ناحيه دامغان گفت: ناامید کردن مردم هدف دشمنان نظام مقدس اسلامی است و می‌خواهند مردم را مایوس کنند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش باشگاه خبرنگاران سرهنگ سیدمحمدحسن مرتضوی در مراسم تودیع و معارفه فرمانده حوزه کربلا روستای مهماندوست دامغان با حضور فرمانده سپاه برگزار شد، اظهار داشت: ملت ایران در سخت‌ترین شرایط آزمون داده و حتی با تقدیم جان خود و فرزندانشان ایستادگی کرده‌اند.
وي با اشاره به نقشه‌های دشمنان نظام مقدس اسلامی بر لزوم آگاهی دادن به مردم تاکید کرد و افزود: در حال حاضر فکر نمی‌کنم برخلاف ادعاهای برخی از افراد شرایط امروز از زمان جنگ سخت‌تر باشد.
مرتضوی اشاره کرد: در شرایط امروز به دنبال ضربه زدن به انقلاب است؛ بنابراين ما نباید با حرف ها و کارهایمان آب به آسیاب دشمن بریزیم.
وی اظهار داشت: یکی از اصولی که در بحث مدیریت از جایگاه برجسته‌ای برخوردار است اصل تعامل و مدارا با مردم است که توجه به این اصل مهم راه‌گشای بسیاری از مشکلات محسوب می‌شود .
فرمانده سپاه ناحيه دامغان با بیان اینکه در انجام کارها و رسیدن به موفقیت و هماهنگی یک مجموعه مدارا با مردم اهمیت زیادی دارد افزود: آنچه موجب شد دل‌های مردم به سمت پیامبر اکرم (ص) مایل شود رفتار و منش ایشان با مردم بود.
در پایان از زحمات سرهنگ حسین فراتی فرمانده سابق حوزه کربلا تقدیر و تشکر شد و سروان محمد مقفلی به عنوان فرمانده جديد معرفي شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.