این مطلب ۲۸ بار خوانده شده
نماينده تهران:

مسائل اقتصادی لحظه‏ای مسئولان را از وظیفه خود غافل نکند

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر مسائل اقتصادی و مادی لحظه‏ای مسئولان را از وظیفه اصلی خود غافل کند، خیانت به ایران و اسلام است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرگزاري بسيج از شاهرود، مهدی کوچک‌زاده در نشستی سیاسی و بصیرتی با موضوع انقلاب اسلامی در شهرستان شاهرود، با تبریک دهه مبارک فجر افزود: این سخت است اما باید بدانیم عنایت امام عصر با ماست که اگر نبود تا کنون از بین رفته بودیم با این همه دشمن‌های قدار و ظالم، اینها می‌خواهند ریشه ما را بزنند اما جرات نمی‌کنند به ایران حمله کنند.

وی خاطرنشان کرد: انقلاب ما برای فراهم کردن زمینه حکومت جهانی حضرت ولی عصر (عج) و به خاک سیاه نشاندن مزدوران و مستکبران است و باید این سختی‌ها را برای پیروزی نهایی تحمل کرد.

استاد دانشگاه تهران بیان داشت: امام به مسئولان کشور تاکید می‌کند که «مسئولان بدانند انقلاب ما محدود به ایران نیست، انقلاب مردم ایران نقطه شروع انقلاب جهان اسلام به پرچم‏داری حضرت حجت(ع) است».

کوچک‌زاده افزود: این سخنان امام نشان می‌دهد که مسائل اقتصادی و مادی اگر لحظه‏ای مسئولان را از وظیفه خود غافل کند خطری بزرگ برای اسلام و خیانتی سهمگین خواهد بود که امام راحل بر آن تاکید دارند.

امام بر معیشت و رفع نیازهای مردم نیز تاکید داشتند

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امام بر معیشت و رفع نیازهای مردم نیز تاکید داشتند، اظهار داشت: امام می‌فرماید «باید جمهوری اسلامی تمام تلاش و سعی خود را در اداره کردن امور مردم بنماید ولی بدان معنی نیست که از اهداف عظیم انقلاب که حکومت جهانی اسلام است، منحرف شویم.»

وی خاطرنشان کرد: همه مسئولان در تلاش هستند که امور مردم را حل و فصل و نیازهای آنان را برآورده کنند اما فشار و تحریم‌ها بسیار سخت است و نباید غافل بود.

کوچک‌زاده با اشاره به سخنان امام بیان داشت: امام می‌فرماید «چه کسی است که نداد گرانی و سختی بر طبقه مستضعف جامعه فشار می‌آورد ولی هیچکس هم نیست که نداند پشت کردن به فرهنگ استکبار و پایه‌ریزی فرهنگ اسلام در جهان و برخورد با استکبار فشار و سختی و شهادت و گرسنگی به دنبال دارد.»

مردم ایران راه خود را انتخاب کرده‏اند

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مردم ما این راه را خود انتخاب کرده و بهای آن را نیز تا امروز پرداخت کرده و افتخار می‌کند که فرهنگ غرب و شرق عالم را شکسته است و به عنوان الگویی نوین در جهان مطرح شده است.

کوچک‏زاده افزود: ۳۴ سال است که برای حفظ اسلام و حکومت اسلامی سختی‌های فراوانی کشیده‌ایم و باید این‏ها را به حساب تشکیل حکومت جهانی اسلام با ظهور امام زمان(عج) بگذاریم و امیدوار به آینده روشن باشیم.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.