این مطلب ۷۳ بار خوانده شده
معاون اردویی سپاه استان سمنان خبر داد؛

اعزام ۱۴۰۰ نفر به اردوهای راهیان نور غرب و شمال‏غرب کشور

معاون اردويي سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان گفت: کاروان‌های راهیان نورغرب و شمالغرب استان سمنان به استعداد يك هزار و ۴۰۰ نفر اعزام می‏شوند.
نسخه مناسب چاپ

خداداد كاشفي در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري بسيج در سمنان با محوريت اعزام كاروان‌هاي راهيان نور غرب و شمالغرب اظهار كرد: هدف از اجرای راهیان نور غرب و شماغرب انتقال ترویج فرهنگ ارزشمند جهاد و شهادت در دفاع مقدس به نسل جوان و یادآوری حماسه‌ها و ایثارگری‌های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس است.

وی افزود: امروز که تهاجم فرهنگی و جنگ نرم از سوی دشمنان نظام جمهوری اسلامی در دستور کار قرار گرفته است بايد با تأکید بر قدرت نرم و با تکیه بر فرهنگ غنی اسلامی در مقابل همه این تهدیدات با صلابت ایستاد.

معاون اردويي سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان ادامه داد: مقاومت و ايستادگي در برابر تهديدات در صورتي پايدار است كه ابعاد دفاع مقدس و چگونگی عبور کشور از این مقطع حساس مطالعه شود.

كاشفي افزود: بايد نقش نخبگان مذهبی، فکری، سیاسی و نظامی به ویژه نیروهای بسیجی در عبور پیروزمندانه از آن دوره تبيين شود.

وي خاطرنشان كرد: کاروان‌های راهیان نورغرب و شمالغرب استان سمنان در فاصله زماني هفتم تا ۱۲ آبان ماه به استعداد يك هزار و ۴۰۰ نفر از زیارتگاه‌های مطلع الفجر، بازی دراز، قصر شیرین و مرصاد بازدید مي‌كنند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.