این مطلب ۱۰۷ بار خوانده شده
مسئول اردویی سپاه ناحیه مهدیشهر:

۲۳۰ دانش‌آموز از مهدیشهر به مناطق عملیاتی غرب اعزام می‌شوند

مسئول اردویی سپاه ناحیه مهدیشهر از اعزام ۲۳۰ نفر از دانش آموزان شهرستان مهدیشهر به مناطق عملیاتی غرب و جنوب کشور در قالب اردوی راهیان نور خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

محمدعلی طحان در گفت‌وگو با خبرنگار خبر گزاری بسیج در مهدیشهر در خصوص اعزام کاروان‌های راهیان نور دانش‌آموزی به مناطق عملیاتی بیان کرد: اردوی راهیان نور ویژه دانش‌آموزان پسر  در دو مرحله بر گزار می‌شود که در مرحله نخست ۷۶ نفر از دانش‌آموزان مقطع دوم دبیرستان به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام می‌شوند.

وی افزود: در مرحله اول ۷۶ نفر از دانش آموزان در ۷ آبان ماه در قالب دو دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی غرب  اعزام شده و به مدت ۴ روز از مناطق عملیاتی مرصاد – پادگان ابوذر و یادمان‌های استان کرمانشاه و منطقه عملیاتی بازی دراز بازدید می‌کنند.

طحان خاطرنشان کرد: در هر دستگاه اتوبوس یک مسئول کاروان، یک روحانی، یک امدادگر و یک راوی حضور دارند.

وی مرحله دوم اعزام راهیان نور ویژه دانش‌آموزان پسر را ۱۳ تا ۱۶ آبان ماه به استعداد ۱۵۴ دانش‌آموز در بازدید از مناطق عملیاتی جنوب بیان کرد.

طحان همچنین اضافه کرد: امسال برای دانش‌آموزان دختر سال دوم بر نامه‌ای نداریم و دستورالعملی به ماابلاغ نشده است.

وی با بیان اینکه راهیان نور  در قالب عملیات بزرگ فرهنگی از سوی بسیج مستضعفین اجرا می‌شود، گفت: بسیجیان در این اردو به تقویت هویت دینی خود پرداخته و فرهنگ ایثار و شهادت را با حضور در چنین فضاهایی از نزدیک دیده و با ایستادگی‌ها و مقاومت و پایمردی رزمندگان در ۸ سال دفاع مقدس آشنا می‌شوند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.