این مطلب ۴۷ بار خوانده شده
هم‏زمان با هفته بسیج دانش‏آموزی

واحد «طلایه‏داران بسیج دانش‏آموزی» در شاهرود افتتاح شد

واحد مقاومت بسیج امیدان طلایه‏داران بسیج دانش‏آموزی با حضور فرمانده سپاه شاهرود و هم‏زمان با هفته بسیج دانش‏آموزی افتتاح شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، در مراسم افتتاح این واحد مقاومت که در اولین روز از هفته بسیج دانش‏آموزی با حضور دانش‏آموزان بسیجی واحد، فرمانده سپاه، مسئولان اداره آموزش و پرورش و فرهنگیان آموزشگاه و مسئولان بسیج دانشآموزی برگزار شد، یکی از دانش‏آموزان بسیجی نخبه با بریدن رمان دفتر واحد مقاومت بسیج دانش‏آموزی امیدان طلایه داران حوزه مقاومت ایمان را افتتاح کرد.

قبل از افتتاح این واحد فرمانده سپاه شاهرود با تفالی به قرآن آیه ۳۹ سوره حج آمد که خداوند می‏فرماید (رخصت به مؤمنان که با دیگران کارزار می‏کنند داده شد زیرا آنها از دشمن ستم کشیدند و خدا بر یاری آنها قادر است).

در افتتاح این واحد فرمانده سپاه شاهرود با تقدیر از افتتاح واحد در این آموزشگاه بر همکاری بیش از پیش بسیج با آموزشگاه تأکید کرد و بر پرورش همراه بر تعلیم با معرفت و بصیرت دانش‏آموزان تأکید کرد.

طبق ابلاغیه سازمان بسیج دانش آموزی در مدارس ابتدایی واحد مقاومت امیدان افتتاح می‏شود و دانش‏آموزان سال سوم ابتدایی به بالا می‏توانند عضو بسیج دانش‏آموزی شوند و به عنوان عضو عادی بسیج فعالیت کنند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.