این مطلب ۱۳۹ بار خوانده شده
غرقی در گفتگو با بسیج:

نخبگان رسانه از ارزشهای ملی دفاع کنند

خبرگزاری بسیج: مرتضی غرقی گفت: برگزاری این نشست با توجه به اینکه نمایندگان رسانه های مختلف با اندیشه ها و سلایق مختلف در اینجا حضور دارند قطعا در جامعه تاثیر گذار خواهد بود.
نسخه مناسب چاپ

مرتضی غرقی در حاشیه اولین همایش بین المللی بسیج و رسانه در مشهد مقدس در گفتگو با خبرنگار اعزامی خبرگزاری بسیج در خصوص برگزاری این همایش اظهار کرد: برای تاثیرگذاری بر روی افکار عمومی باید ابتدا نخبگان رسانه ها که تاثیرگذاری زیادی بر روی افکار عمومی دارند را بسیج کرد.

غرقی ادامه داد: باید  نخبگان رسانه ای را بسیج کنیم تا از ارزشهای نظام و ارزشهای ملی دفاع کنند.

این خبرنگار واحد مرکزی خبر افزود: اگر بتوانیم چشم ها و شاخک های  مدیران رسانه ها را تحریک کنیم که در رابطه  با بسیج صحیح تر رفتار کنند می توانیم در افکار عمومی تاثیرگذارتر باشیم.

این کارشناس امور رسانه ای اظهار کرد: برگزاری این نشست با توجه به اینکه نمایندگان  رسانه های مختلف با اندیشه ها و سلایق مختلف در اینجا حضور دارند در جامعه  تاثیر گذار خواهد بود.

غرقی با اشاره به اینکه بسیج نهادی است که در زمان جنگ توانست وظیفه ش را به خوبی انجام دهد بیان کرد:  هم اکنون باید بسیج تغییر کار دهد و از فاز نظامی به فاز فرهنگی و رسانه ای روی بیاورد چون جبهه ی ما تغییر کرده است.

این کارشناس رسانه افزود: در گذشته جبهه ی ما جبهه جنگ بود اما  هم اکنون مرزها آرام است، باید در رسانه ها با ماهواره هایی که ارزشها و نسل آینده مارا مورد هدف قرار می دهند بجنگیم.

وی با تاکید بر اینکه مبارزه با ماهواره هایی که زندگی شخصی و نوع تربیت فرزندان ما را هدف قرار دادند عرصه جهاد اکبر است ادامه داد: هم اکنون  در مرحله ی جهاد اکبر هستیم و همه ی کسانی  که به آینده روشن کشور و تربیت صحیح جوانان با هر نوع سلیقه و اندیشه ای می اندیشند، دوست دارند که در  کشور بستری مناسب برای  تربیت جوانانی در تراز جوانان زمان جنگ تحمیلی که در عرصه جنگ حماسه آفریدند فراهم شود.

وی در خاتمه عنوان کرد: باید کمک کرد تا بستری فراهم شود تا روحیه بسیجی در رسانه ها که  نه تنها از مرزهای کشور دفاع می کند بلکه از آیین ها و اندیشه های مردم و غیرت ایرانیان دفاع می کند گسترش پیدا کند.

انتهای پیام /

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.