این مطلب ۵۶ بار خوانده شده
مدیر شبکه الکوثر در گفتگو با بسیج:

وحدت میان رسانه‌های انقلاب اسلامی توطئه های دشمن را خنثی می‌کند

خبرگزاری بسیج: مدیر شبکه الکوثر گفت: امروز با توجه به توطئه‌های دشمن، وحدت رسانه های انقلاب اسلامی بسیار تاثیرگذار است.
نسخه مناسب چاپ

علی خندق آبادی در حاشیه نخستین همایش بین المللی بسیج و رسانه در مشهد مقدس در گفتگو با خبرنگار اعزامی خبرگزاری بسیج در خصوص برگزاری این همایش اظهار کرد: این همایش نسبت به دور‌های قبلی بسیار بهتر برگزار شد و همان طور که به صورت بین المللی برگزار شد، بسیار خوب و ارزشمند است. 

 

وی افزود: تفکر بسیجی امروز تنها منحصر به مرزهای ایران نمی‌شود بلکه کل جهان اسلام را در بر می‌گیرد بنابراین نیاز بود که در برگزاری چنین همایش‌هایی دید فرا‌تر از کشور داشته باشیم. شما می‌بینید که در چند سال اخیر کشورهای منطقه هم در شرایطی هستند که به سمت بیداری اسلامی حرکت می‌کنند و مردم منطقه صدای انقلاب مردم ایران را پیش از پیش شنیده و درک کرده‌اند. 

 

مدیر شبکه الکوثر ارتباط مناسب میان فرهنگ و تفکر بسیجی ورسانه‌ها را لازم و ضروری قلمداد و خاطرنشان کرد: فرهنگ و تفکر بسیجی در سال‌های دفاع مقدس و پس از آن همواره توانسته است در کنار انقلاب اسلامی در برابر هجمه دشمن ایستادگی کند امروز هم این مسئله در جبهه فرهنگی احساس می‌شود بنابراین رسانه‌ها باید هرچه بهتر و بیشتر از فرهنگ بسیجی استفاده کنند و آن را تعمیق و گسترش دهند. 

 

خندق آبادی وحدت میان رسانه‌های جریان انقلاب اسلامی را در برابر رسانه‌ها دشمن مهم دانست و گفت: امروز دشمن بسیار یکپارچه در برابر انقلاب اسلامی در قالب جنگ نرم رسانه‌ای قرار گرفته است ولی متاسفانه رسانه‌های ما از روی غفلت وحدت رویه لازم را در برابر هجمه‌های رسانه‌ای دشمن ندارند و باید بسیار با برنامه تر از این‌ها عمل کنند. 

 

وی در پایان استمرار و توجه به فرموده‌های رهبر انقلاب اسلامی  در رسانه‌ها را هم مهم و اساسی ارزیابی کرد و افزود: در حال حاضر رسانه‌های انقلاب اسلامی باید حول محور ولایت حرکت کنند و این حرکت حول محور ولایت تنها با تبیین و گسترش هرچه بهتر فرموده‌های رهبر انقلاب در خصوص مسائل مختلف مانند ساخت قدرت درون نظام و یا سبک زندگی ایرانی و اسلامی میسر می‌شود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.