این مطلب ۶۳ بار خوانده شده

نسخه‌ کامل و نهایی فیلم سینمایی «چ» تحویل دبیرخانه جشنواره‌ فجر شد

خبرگزاری بسیج: مدیر پروژه فیلم «چ» از تحویل نسخه کامل و نهایی فیلم‌ به دبیرخانه جشنواره فیلم فجر خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش خبرگزاری بسیج، پژمان لشکری‌پور گفت: با توجه به حساسیت ابراهیم حاتمی‌کیا به کیفیت فنی فیلم و اهمیت جشنواره و احترام به تماشاگران، سال گذشته «چ» به جشنواره ارائه نشد تا نسخه‌ای کامل و با کیفیت به جشنواره سی و دوم ارائه شود.

وی تصریح کرد: نسخه‌ی ارائه شده به جشنواره برای پخش در تهران و شهرستان‌ها، نسخه‌ای کامل، با صدای دالبی دیجیتال و با لایسنس دالبی می‌باشد و بدیهی است با آماده بودن نسخه نهایی فیلم هیچ تغییری در برنامه نمایش فیلم درجشنواره به وجود نخواهد آمد.

مدیر پروژه‌ی «چ» یادآور شد: خوشحالیم از اینکه تمام امورمربوط به جلوه‌های ویژه، فنی و صداگذاری فیلم «چ» ‌در ایران توسط نیروهای متخصص انجام شده و فقط میکس دالبی کار برای گرفتن لایسنس دالبی در خارج از کشور انجام شده است.

براساس این گزارش، همچنین همزمان با برگزیده شدن فیلم «چ» در بخش بین المللی جشنواره فیلم فجر، این فیلم با زیرنویس به پنج زبان آماده نمایش شده است.

با توجه به حضور در بخش بین المللی جشنواره سی و دوم و مولفه های ساختاری و مضمونی خاص این فیلم، «چ» به زبان‌های انگلیسی، عربی، ترکی استامبولی و اسپانیولی زیرنویس شد.

«چ» روایت ۴۸ ساعت از زندگی دکتر مصطفی چمران در غائله محاصره شهر پاوه توسط نیروهای ضد انقلاب است. 

این فیلم آخرین ساخته ی ابراهیم حاتمی کیاست که در جشنواره سی و دوم فیلم فجر حضور دارد.

جدیدترین اخبار،عکس‌ها و اطلاعات مربوط به این فیلم از طریق سایت رسم «چ» به نشانی www.chemovie.ir در دسترس مخاطبان قرار دارد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.