این مطلب ۸۶۶ بار خوانده شده

تقدير فرزند شهيد مدق از سردار نقدي براي ساخت يك فيلم

خبرگزاری بسیج: علي مدق فرزند شهيد منوچهر مدق كه "دلتنگي هاي عاشقانه" روايت پدر اوست در نامه اي از سردار نقدي براي حمايت از ساخت اين فيلم تشكر كرد.
نسخه مناسب چاپ

 

 

به گزارش خبرگزاری بسیج، علي مدق فرزند شهيد منوچهر مدق كه دلتنگي هاي عاشقانه روايت پدر اوست در نامه اي از سردار نقدي براي حمايت از ساخت اين فيلم تشكر كرد.

متن كامل نامه به شرح زير است:

بسمه تعالي

سردار نقدي عزيز

امروز كه عده‌اي راه خاموشي و فراموشي جهاد و شهادت را مي‌پيمايند وعده‌اي ديگر در اين مسيرعزيز فقط شعار مي‌دهند سپاس خداوند يگانه را كه هنوز هستند كساني‌كه جهاد را عمل ميكنند و عاشقانه نغمه ايثار را معنا مي‌بخشند، الحق كه به عهد و پيمان خود با همرزمان و رفقاي آسماني تان كه ناظرند و حاظر پايبند مانده‌ايد و براي سرودن دوباره پيام الهي آنان جهادي ديگر را آغاز كرده‌ايد.

بدين وسيله از دلسوزي‌ها و حمايت‌هاي بي دريغ جنابعالي براي توليد فيلم سينمايي «دلتنگي‌هاي عاشقانه» كه بانگاهي نو، روايتي صميمي و جسورانه و صداقتي ستودني گوشه‌اي از دردها و لحظه‌هاي عاشقانه پدرم و ايثار وايستادگي مردانه ي مادرم را به تصوير كشيده است صميمانه سپاسگزارم.

بي شك در اين وانفساي هنرارزشي، دست آن‌هايي كه زرق و برق اين سينماي پرهياهو را رهاكرده و شجاعانه حتي سينما رادر مسير سرخ شهادت به خدمت مي‌گيرند بايد بوسيد.

به اميد آنكه همه ما از شفاعت شهداي عزيز بهره مند گرديم و با آرزوي سربلندي براي شما و همه عزيزاني كه در توليد اين اثرتأثيرگذارو ارزشمند نقش داشته‌اند.

با احترام

علي مدق

منبع: فارس

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.