این مطلب ۲۱۸۸ بار خوانده شده
رئیس سازمان بسیج اساتید کشور

۵۰درصد استادان کشور عضو بسیج هستند

خبرگزاری بسیج: رئیس سازمان بسیج اساتید کشور از عضویت ۵۰ درصد استادان مراکز علمی در این سازمان خبر داد و گفت: در سه سال اخیر با ارتقای رویکرد علمی این سازمان شمار ثبت نام و عضویت استادان از ۱۵ هزار نفر به حدود ۴۰ هزار نفر رسیده است.
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش خبرگزاري بسيج در استان سمنان ، سهراب صلاحی در همایش آشنایی با اصول و مبانی جنگ نرم و راهکارهای بصیرت افزایی استادان بسیجی استان سمنان در دانشگاه فرهنگیان این استان ضمن بیان اینکه تمام بهانه جویی های هسته ای استکبار برای حذف نقش تاثیرگذار ایران در جامعه جهانی است اظهار داشت: چون ایران در مبادلات جهانی ترویج اسلام بدنبال تدوین تمدن نوین دینی و نقشه راه دین مبین اسلام است و تولید نظریه های مبتنی بر این تفکر در دستور کار استادان بسیجی قرار گرفته است.

وی با اشاره به تشکیل حلقه های علمی بسیج اساتید کشور عنوان کرد: دو هزار نفر استاد برای مدیریت این حلقه ها انتخاب شده و در حال فراگیری آموزش های لازم هستند.

آغاز نقد ۱۸۰ نظریه علوم انسانی

رئیس سازمان بسیج اساتید کشور با تشریح برنامه ریزی بلندمدت دشمن برای ضربه زدن به اعتقادات اسلامی و تحریف ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی تصریح کرد: نقش فرا منطقه ای و بین المللی جمهوری اسلامی ایران بواسطه مدیریت مدبرانه رهبری و قدرت نظامی و علمی ایران اسلامی بر هیچ کشوری پوشیده نیست.

صلاحی با تاکید بر روند رو به رشد تولید علم با منسجم سازی امور دانش بنیان افزود: خیز علمی کشور در سالهای اخیر ۱۱ برابر متوسط جهانی است.

وی به آغاز نقد ۱۸۰ نظریه علوم انسانی اشاره کرد و اظهار داشت: در مراحل بعدی این حرکت علمی، دریافت بازخورد و اظهارنظر استادان مسلمان سراسر جهان و تولید نظریه های تمدن نوین اسلامی خواهد بود.

رئیس سازمان بسیج اساتید کشور از برگزاری دوره های سه روزه بصیرت افزایی استادان دانشگاه ها در ۲۷ استان کشور خبر داد و گفت: آخرین مرحله این دوره ها خرداد امسال در یاسوج برگزار می شود و با برگزاری آن، بیش از پنج هزار استاد بسیجی کشور به عنوان فرماندهان جنگ نرم آموزشهای تخصصی را فرا می گیرند

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.