این مطلب ۲۱۸۰ بار خوانده شده
جانشین سپاه قائم(عج) استان سمنان

آمادگی گروه های ۲۰ گانه بسیج اقشار استان سمنان برای تبیین شعار سال

خبرگزاری بسیج: جانشین سپاه قائم(عج) استان سمنان گفت: رویکرد علمی این نهاد انقلابی از جمله راهکار مناسب برای تحقق اهداف جمهوری اسلامی در مباحث جنگ نرم است.
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش خبرگزاري بسيج در استان سمنان، اسحاق هراسانیان در همایش آشنایی با اصول و مبانی جنگ نرم و راهکارهای بصیرت افزایی استادان بسیجی استان سمنان در دانشگاه فرهنگیان این استان ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اظهار داشت: از کسب آمادگی لازم گروه های ۲۰ گانه بسیج اقشار استان سمنان برای تبیین و عملی شدن عنوان سال خبر داد.

برگزاری کارگاه های سه روزه جنگ نرم در استان سمنان

جانشین سازمان بسیج اساتید استان سمنان نیز از برگزاری کارگاه های سه روزه جنگ نرم با حضور چهار استاد منتخب کشوری در قالب این همایش خبر داد.

محسن فولادي چاشمی با اشاره به این مطلب که در این همایش استادان بسیجی با چهار گرایش اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی با مباحث جنگ نرم آشنا می شوند افزود: همایش و کارگاه های بصیریت افزایی جنگ نرم استادان بسیجی استان پنج شنبه این هفته به پایان می رسد.

وی تصریح کرد: در این دوره سه روزه ۲۰۰ نفر از استادان بسیجی استان سمنان با اصول و مبانی جنگ نرم و راهکارهای بصیرت افزایی در فرهیختگان جامعه آشنا می شوند.

جانشین سازمان بسیج اساتید استان سمنان  در خاتمه افزود: همایش آشنایی با اصول و مبانی جنگ نرم و راهکارهای بصیرت افزایی استادان بسیجی استان روز سه شنبه در سمنان آغاز شد

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.