این مطلب ۱۸۷ بار خوانده شده
بیانیه سازمان بسیج اساتید استان سمنان به مناسبت روز جهانی قدس؛

قدس محور هويت و اتحاد مسلمانان جهان است/ روز قدس نماد آزادي‌خواهي و ظلم ستيزي است

خبرگزاری بسیج: قدس محور هویت و اتحاد همان امتی است که مستضعفان زمین را وارثان واقعی می داند و برای زور مداری و بی عدالتی عمری کوتاه قائل است و ایمان دارد که نصرت و پیروزی نهایی طبق وعده الهی از آن صالحان و هدایت یافتگان خواهد بود که فرمود: "ان الارض یرثها عبادی الصالحون ".
نسخه مناسب چاپ

نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان  به نام روز قدس نشانه تدبیر و دوراندیشی حکیمانه امام راحل(ره) به عنوان نماد آزادی خواهی، ظلم ستیزی، وحدت و همدلی جهان اسلام برای حمایت ازمردم مظلوم فلسطین بوده و نشان دهنده عمق شناخت ایشان نسبت به خطر رژیم جعلی صهیونیستی، استکبار جهانی و حکام دست نشانده آنهاست.

امسال روز جهانی قدس از ویژگی‌های خاصی برخوردار است، شکست پی در پی حیله ‌ها و توطئه‌های شیاطین به ویژه نظام سلطه به سرکردگی آمریکای جنایتکار در رویارویی با ام القرای جهان اسلام یعنی نظام سیاسی الهی انقلاب اسلامی ایران موجب گردید تا هر از چند گاهی سناریویی جدید علیه ملل اسلامی را طرح ریزی كنند.

برافراشتن گروهک‌های تروریستی تکفیری نظیر داعش و ... و در پی آن شیطنت و فتنه در پل ارتباطی مقاومت اسلامی یعنی سوریه و عراق و تفرقه انگیزی در صفوف مسلمانان و قتل عام مردم بی دفاع و مظلوم و هتک حرمت به مقدسات مسلمین، شیطنتی طراحی شده از این گرگ صفتان بود تا به خیال خام خود مقاومت و بیداری اسلامی در منطقه را سرکوب و یا تحت کنترل خویش درآورند.

 اجرای پلیدترین مشی اخلاقی و قدم گذاشتن در رذیلانه ترین منشهای ضد انسانی رژیم غاصب صهیونیسم و کشتار فجیع و ددمنشانه مردم مظلوم غزه، در سایه حمایت مدعیان دروغین حقوق بشری و خفقان سران مرتجع عربی، بدون ترس از مجازات های جهانی، نشانی از حصارهای نامقدس حمایتی استکبار و ادامه سناریوهای شکست خورده از این اتاق فکر توطئه علیه جهان اسلام است.

اساتید دانشگاه ها به عنوان فرماندهان جنگ نرم به تعبیر فرمانده معظم کل قوا روز قدس را تنها روز مبارزه با رژیم غاصب صهیونیستی نمی دانند که اسرائیل و صهیونیسم حقیرتر از آن است که  نیاز به این همه تجهیز داشته باشد، بلکه روز قدس، نه تنها روز ملت مظلوم فلسطین، بلکه روز همه مظلومین عالم و روز اسلام است.

روز قدس روز انفجار خشم مقدس مستضعفان و محرومان عالم علیه همه دنیای زر و زور و تزویرِ صهیونیزمِ بین الملل و شیطان بزرگ است.

 سازمان بسیج اساتید استان سمنان، با نثار درود و سلام بی پایان بر روح پر فتوح بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، خمینی کبیر (ره) و آرزوی علو درجات شهدای عظیم الشان و تجدید بیعت دوباره با رهبر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای (دامة برکاته)، ضمن گرامی داشت این روز عزیز از آحاد ملت غیور و مسلمان استان دعوت  بعمل می آورد تا در راهپیمایی پر شکوه روز قدس شرکت نمایند تا بدینوسیله ضمن ادای دین خود موجبات دلگرمی مردم مقاوم فلسطین و غزه را فراهم آورند.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.