این مطلب ۱۱۳ بار خوانده شده
فرمانده بسیج اصناف الهادی شاهرود:

اسلام دین قناعت و ساده زیستی است

خبرگزاری بسیج: فرمانده حوزه مقاومت بسیج اصناف الهادی شاهرود گفت: اسلام دین قناعت و ساده زیستی است و ما که خود را پیرو اهل بیت می دانیم باید به آنها اقتدا کنیم و با توجه به زمان سفره افطاری ساده را پهن و همه را مهمان کنیم.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، یحیی حسینی در حاشیه برنامه افطاری ساده به همت پایگاه های مقاومت بسیج اصناف و بازاریان الهادی شاهرود در گفت‏وگو با خبرنگار بسیج  با بیان اینکه سنت افطاری ساده یکی از سنت های دین مبین اسلام است، اظهار کرد: وقتی در زندگی ائمه اطهار بررسی می کنیم می بینیم افطار آنها ساده و حتی با جرعه ای آب و نان جو بوده است.

وی افزود: اسلام دین قناعت و ساده زیستی است و ما که خود را پیرو اهل بیت می دانیم باید به آنها اقتدا کنیم و با توجه به زمان سفره افطاری ساده را پهن و همه را مهمان کنیم.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج اصناف الهادی شاهرود تصریح کرد: در راستای ترویج فرهنگ افطاری ساده پایگاه های بسیج اصناف شاهرود سفره های افطار ساده را در محل پایگاه های بسیج با حضور بسیجیان و خانواده های آنان بر پا می کنند.

حسینی خاطر نشان کرد: هزینه این افطاری ها با کمک بسیجیان برگزار و افطاری در قالب نان و پنیر و سبزی و خرما و چای برگزار و بعد از آن هم نشست بصیرتی اخلاقی صالحین انجام می شود.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج اصناف الهادی شاهرود با بیان اینکه اصناف و بازاریان فرهنگ ساز در جامعه هستند، بیان کرد: ما در تلاش هستیم در سال فرهنگ و اقتصاد و با تبعیت از بیانات رهبر انقلاب بتوانیم در این راستا گام هایی برداریم.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.