این مطلب ۷۳ بار خوانده شده

بيانيه پاياني مجمع بسيج اصناف استان سمنان

خبرگزاری بسیج: بسيجيان جامعه اصناف استان سمنان با پيروي از راه و رسم شهيدان اين نظام و انقلاب و با حركت جهادي در جهت سر افرازي هرچه بيشترايران اسلامي گام برمي دارند.
نسخه مناسب چاپ

ماه مبارك رمضان ماه بندگي و خالص شدن براي خدا، ماه رهايي از بندهاي شيطاني و ماه توشه‌گيري براي يك سال و يا يك عمر و به طور بهتر براي ابدّيت و جاودانگي در قرب الي الله است . ماهي كه در آن همه خلايق،‌ ميهمان خان پربركت الهي بوده و درهاي رحمت الهي براي تزكيه شدن و به كمال رسيدن به روي بندگان الهي باز و فرصتي عالي براي بهره مندي از موهبات الهي است.

به حول و قوه الهي، جامعه اصناف استان كه قشري متدّين، بسيجي و پيشرو در صحنه‌هاي گوناگون انقلاب اسلامي ايران بوده و هستند و به فرموده رهبر كبير انقلاب «اصناف به عنوان بازوان قدرتمند اين انقلاب و اين نهضتند»، در نشستي مملوء از مهر و محبت و تعامل، اولين جلسه مجمع بسيج اصناف استان در سال ۹۳ را برگزار كردند.

بسيجيان جامعه اصناف استان سمنان ضمن تجديد بيعت با رهبر فرزانه انقلاب نسبت به تبيين فرمايشات     معظم له دراسلامي كردن بازار و نقش آفريني در اقتصاد مقاومتي اقدام و به دنبال هر چه بهتر عملي كردن منويات معظم له در اين عرصه‌ها هستند.

 همچنين بسيجيان اصنافي اين استان در راستاي تحولات منطقه‌اي انزجار خود را از تكفيري هاي سلفي و حاميان آنان به ويژه آمريكا، انگليس و اسرائيل و ديگر دُول غربي آنان اعلام داشته و اين حركت ظالمانه آنان را محكوم مي‌كنند.

 بسيجيان جامعه اصناف استان سمنان با پيروي از راه و رسم شهيدان اين نظام و انقلاب و با حركت جهادي در جهت سر افرازي هرچه بيشترايران اسلامي گام برداشته و اعلام مي‌دارند كه ما بسيجيان اصنافي استان سمنان:

۱- با تمام توان از ظرفيت موجود جامعه اصناف در تحقق منويات مقام عظماي ولايت حضرت امام خامنه‌اي (مدظله العالي) در اسلامي كردن بازار و خدمت به اسلام كوشا هستيم.

۲- همانند گذشته در دفاع از اسلام و انقلاب تا پاي جان آمادگي خود را اعلام و با نثار مال و جان خود درجهت اعتلاي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و حفظ ارزشهاي انقلاب اسلامي ايران ثابت قدم خواهيم ماند.

۳-به جهت ترويج و بهره‌گيري هرچه بيشتر از راه و رسم شهيدان اين انقلاب به ويژه شهداي اصناف و بازار آمادگي كامل خود را در كمك به برگزاري هر چه بهتر گنگره شهداي اصناف و بازار كشور و كنگره سه هزار شهيد استان اعلام مي‌داريم.

در پايان اين گونه آرزو مي‌كنيم كه خدا يا مرگ ما را شهادت در راه خودت و  پيش روي وليّت امام زمان(عجل الله تعالي فرجه الشريف) مقدّر بدار.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.