این مطلب ۸۳ بار خوانده شده
برای نخستین بار صورت گرفت؛

نصب تابلو دیجیتال گفتمان رهبری در بازار تاریخی شاهرود

خبرگزاری بسیج: فرمانده حوزه مقاومت بسیج اصناف الهادی شاهرود گفت: به همت بسیج اصناف الهادی و شورای بازار شاهرود تابلوی گفتمان رهبری در بازار تاریخی این شهر نصب شد.
نسخه مناسب چاپ

 

 

 

یحیی حسینی در گفت‌وگو با خبرگزاری بسیج در شاهرود با اشاره به گفتمان رهبری در سالهای اخیر مبنی بر اقتصاد و فرهنگ و توجه به سبک زندگی ایرانی اسلامی گفت: با توجه به تأکیدات رهبری و رسالت بسیج در ترویج گفتمان و کارکرد بسیج اصناف و بازاریان در جامعه و تأثیرگذاری آنان در قشرهای مختلف و با برنامه‌ریزی‌های انجام شده تابلوی دیجیتالی در قسمت اصلی بازار سنتی شاهرود نصب شد.

وی افزود: این تابلو در ابعاد ۲ متر در ۸۰ سانت طراحی شده است و در بهترین نقطه بازار سنتی شاهرود با در نظر گرفتن تمام جوانب تاریخی و باستانی این بازار نصب شده است.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج اصناف الهادی شاهرود خاطرنشان کرد: اهداف نصب این تابلوی دیجیتال با نام«گفتمان رهبری» ترویج گفتمان‌های رهبر انقلاب در سالهای اخیر، فرهنگسازی ارزشهای اسلامی و ملی، اطلاع‌رسانی اخبار بسیج بازار و مناسبت‌های ملی و مذهبی برای عموم است.

حسینی با بیان اینکه نصب این تابلو با مجوزهای لازم انجام شده است، اظهار کرد: طراحی این تابلو و شیوه نصب آن بگونه‌ای است که هم عموم مردم از آن استفاده می‌کنند و هم ساختار و شکل بازار را تغییر نداده است.

وی با بیان اینکه یکی از رسالت‌های بسیج ترویج فرهنگ اسلام ناب و ارزش‌های الهی در جامعه است، گفت: امیدواریم بتوانیم با نصب این تابلو گامی در این جهت برداشته باشیم؛ چرا که دیدن و تکرار این موضوع سبب می‌شود در ذهن افراد این جملات نقش ببندد و تأثیر خود را بگذارد.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج اصناف الهادی شاهرود با اشاره به تهیه تابلو دیجیتال دوم گفت: در تلاش هستیم تابلوی دیجیتال دیگری در یکی از مسیرهای پر تردد شهر نصب كنيم و مانند تابلو بازار ترویج فرهنگ اسلام و ارزشها را داشته باشیم.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.