این مطلب ۱۷۱ بار خوانده شده
رئيس بسیج جامعه زنان استان سمنان:

آسیب‌ها و مضرات ماهواره درحلقه‌های صالحین مطرح شود

خبرگزاری بسیج: رئيس بسیج جامعه زنان استان سمنان گفت: باید آسیب‌هاي ماهواره و مضرات آن را در حلقه‌های صالحین مطرح شود و در مورد اثرات منفی آن به بسیجیان آگاهی دهیم.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرگزاری بسیج از استان سمنان، زهره درزی‌حرفه در جمع شورای حوزه مقاومت فدک و فضیلت در جلسه ابلاغ برنامه‌های سال ۹۳ که در نمازخانه حوزه مقاومت فدک با هدف توجیه و آگاهی از برنامه‌های بسیج جامعه زنان برگزار شد، اظهار کرد: طرح‌‌های اجرایی باید در کارگروه‏های دیگر انجام شود و هر کارگروه باید کارهای اجرایی و عملی انجام دهد و تنها به صورت لفظی و گفتاری نباشد.

وي افزود: در جلسات شورای قشر باید کارگروه زن و خانواده مطرح شود شما باید بدانید که هیچ کاری بدون نتیجه نخواهد بود و تاثیر خود را خواهد گذاشت .

رئيس بسیج جامعه زنان استان سمنان در رابطه با ماهواره و آسیب‏های آن گفت: ماهواره با شبکه‌های مختلف و به قشر های مختلفی اختصاص دارد و تبلیغات ماهواره بر اساس طبقات سنی کودک، نوجوان و جوان است.

درزي‌حرفه عنوان کرد: باید آسیب‌های ماهواره و مضرات آن را در حلقه‌های صالحین مطرح شود و در مورد اثرات منفی آن به بسیجیان آگاهی دهی

وي ادامه داد: کارها را باید در زمینه اجرایی به بسیجیان و جوانان واگذار کنیم و التزامات رفتاری یک فرد بسیجی اخلاص، حلم  و بردباری است.

رئيس بسیج جامعه زنان استان سمنان گفت: باید در کارها اخلاص داشته و ارتباط چهره به چهره با بسیجیان را در اولویت برنامه‏های خود قرار دهیم.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.