این مطلب ۲۱۱۳ بار خوانده شده
فرمانده حوزه حضرت خدیجه(س) سمنان؛

حضور زنان و کودکان باید پررنگ ‏تر از سال‏های گذشته باشد

خبرگزاری بسیج: فرمانده حوزه خدیجه(س) سمنان گفت: با توجه به جنایات اسرائیل در کشتار زنان و کودکان، امسال باید حضور زنان و کودکان پررنگ‏تر از سال‏های گذشته باشد.
نسخه مناسب چاپ

 

 

 

عفت دیابی در گفت‏ و‏گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در سمنان گفت: حضرت امام خمینی(ره) آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را روز رساندن فریاد مسلمین به گوش کفار و ظالمان و حمایت از مردم بی گناه فلسطین معرفی کردند.

وی ادامه داد: بهترین راه حمایت از مظلومان غزه حضور گسترده ملت مسلمان در روز قدس و اعلام نفرت از رژیم صهیونیست است.

فرمانده حوزه خدیجه(س) سمنان گفت: اسرائیل همواره از مردم مسلمان خوف و هراس داشته است و تا کنون نیز بیش از ۵۰سال در حال جنگیدن با مردم بی‏گناه غزه است؛ اما کاری از پیش نبرده و نمی‏برد.

دیابی خاطرنشان کرد: اسرائیل در جنگ با فلسطین از تمام سلاح و نیروی خود استفاده می‏کند در حالی که تنها سلاح مردم فلسطین سنگ است و این جنگ نابرابر همچنان ادامه یافته است؛ اما مردم فسطین باید بدانند که جهان اسلام پشتیبان و حامی آنها است و رژیم غاصب هیچ کاری نمی‏تواند از پیش ببرد.

وی بیان کرد: حضور ملت مسلمان در صحنه راهپیمایی می‏تواند مشت محکمی بر یاوه گویی‏های اسرائیل باشد.

فرمانده حوزه خدیجه(س) سمنان تصریح کرد: با توجه به رمضان خونینی که امسال رژیم غاصب اسرائیل در غزه به راه انداخته است و با عنایت به کشتار دسته جمعی زنان و کودکان، حضور عموم مردم مسلمان ایران به خصوص زنان و کودکان به حمایت از مظلومان غزه می‏تواند بسیار تأثیرگذار بوده و بر امید مردم غزه بیفزاید.

دیابی اظهار کرد: ملت ایران با حضور چشمگیر و همیشگی خود حمایت معنوی خود را از مردم مظلوم فلسطین و همه مظلومین جهان اعلام می‏دارند.

وی افزود: تجربه تاریخی نشان داده است که هر کجا مقاومت وجود داشته باشد، پیروزی نیز فرا می‏رسد، همچنین این بشارت خداوند است که می‏فرمایند «اگر شما دین خدا را یاری کنید، خداوند متعال نیز شما را یاری می‏دهد و شما را ثابت قدم می‏داند»

فرمانده حوزه خدیجه(س) سمنان اذعان داشت: پیروزی و مقاومت مردم مسلمان غزه و لبنان در جنگ هشت روزه این نوید را می‏دهد که با توکل به مدد الهی افق درخشان در انتظار آنها است و قطعاً پیروزی با آنها است.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.