این مطلب ۲۶۸ بار خوانده شده
به همت بسیج جامعه پزشکی شاهرود

اعزام تیم بهداشتی درمانی به روستای خیج

تیم دندانپزشکی و چشم پزشکی بسیج جامعه پزشکی شاهرود به روستای خیج بخش بسطام شهرستان شاهرود اعزام شدند.
نسخه مناسب چاپ

جواد رضوانی مسئول بسیج جامعه پزشکی و بهداری سپاه شاهرود در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در شاهرود با اشاره به اعزام تیم پزشکی به روستای محروم خیج از توابع شهرستان شاهرود اظهار کرد: با همکاری پایگاه شهید اخوی عرب حوزه بسیج روستایی حمزه سیدالشهداء اکیپ پزشکی شامل یک کلینیک سیار دندانپزشکی  با مدیریت دکتر شکری و یک کلینیک سیار چشم پزشکی  با مدیریت دکتر ملک پور به روستای خیج اعزام شدند.

وی افزود: این اکیپ به مدت دور روز خدمات دندانپزشکی شامل ترمیم و پرکردن و عصب کشی وکشیدن را به قریب به ۱۲۰ بیمار ارائه نمودند.

رضوانی خاطر نشان کرد: کلینیک چشم پزشکی هم کارهای اپتومتری و معاینه چشم  را اجرا که قریب به ۳۸۰ بیمار را ویزیت کرده که از این میان حدود ۲۳۰ نفر نیاز به عینک داشتند که همگی را پس از دریافت شماره چشم در نوبت گرفتن عینک قرار گرفته و به همگی عینک تحویل شد.

وی با بیان اینکه تیم پزشکی کلیه خدمات را بصورت رایگان ارائه نمودند بیان کرد: این خدمات در راستای اقتصاد مقاومتی و محرومیت زدایی و کمک به مناطق محروم در امر توجه به بهداشت و درمان این مناطق انجام شده و تا پایان سال نیز حضور این تیم ها در مناطق محروم ادامه دارد.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.