این مطلب ۷۲۸ بار خوانده شده
مسئول بسیج کارگری شاهرود:

همایش بزرگ روز بسیج کارگری و هفته کار و کارگر در شاهرود برگزار مي‌شود

خبرگزاری بسیج: مسئول بسیج کارگری شاهرود گفت: همایش بزرگ روز بسیج کارگری و هفته کار و کارگر با حضور کارگران بسیجی در شاهرود برگزار می‌شود.
نسخه مناسب چاپ

محمود نصیری در گفت‌وگوي اختصاصی با خبرگزاری بسیج استان سمنان با اشاره به برگزاری جلسه برگزاری همایش روز بسیج کارگری با اداره تعاون، کار و امور اجتماعی شاهرود گفت: در بزرگداشت روز بسیج کارگری و هفته کار و کارگر همایش بزرگداشت و تکریم کار و کارگر و شهدای شاخص بسیج کارگری با حضور کارگران بسیجی برگزار می‌شود.

مسئول بسیج کارگری شاهرود افزود: این همایش سه شنبه نهم اردیبهشت، روز بسیج کارگری با همکاری اداره تعاون، کار و امور جتماعی شاهرود در سالن آمفی تئاتر شرکت ذغالسنگ البرز شرقی شاهرود برگزار خواهد شد.

نصیری خاطرنشان کرد: طبق هماهنگی انجام شده در این همایش برنامه‌های شاد و متنوع اعم از اجرای سرود و تئاتر و همچنین پخش کلیپ و تجلیل از کارگران نمونه بسیجی انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: سخنرانی پیرامون موضوع کار و کارگر و نقش آن در اقتصاد مقاومتی از دیگر برنامه‌های این همایش بزرگ است.

مسئول بسیج کارگری شاهرود با دعوت از کارگران بسیجی جهت شرکت در این همایش گفت: تقدیر از کار و کارگر تجلیل از تولد و اقتصاد ملی و اهمیت به منابع انسانی بومی و رشد و خودکفایی ملی است و امیداریم بتوانیم ذره‌ای از زحمات کارگران عزیز را جبران کنیم.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.