این مطلب ۹۰ بار خوانده شده
رئیس سازمان بسیج کارگری استان سمنان:

ایجاد ۲۳ پایگاه بسیج در واحد تولیدی استان سمنان

خبرگزاری بسیج: رئیس سازمان بسیج کارگری استان سمنان گفت: ایجاد۲۳ پایگاه مقاومت در واحد تولیدی صنعتی، معدنی و تعاونی در سراسر استان سمنان از اقدامات مهم سازمان بسیج کارگری است.
نسخه مناسب چاپ

 

احمد احمدی در گفت‏ وگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری بسیج در سمنان به مناسبت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی بویژه شهدای کارگر و شهید شاخص کارگری عبدالحسین برونسی اظهار داشت: جامعه كارگري ۱۴ هزار شهيد كه بعد از بسيج دانش‌آموزي بيشترين آمار شهدا است، تقدیم اسلام وانقلاب کرده است که نشان تعهد و مردانگی و ولایت‌پذیری این قشر زحمتکش است.

وی افزود: زماني كه كشور درگير جنگي تحميلي بود، قشر کارگری علاوه بر تأمين بخشي از نيروي انساني مورد نياز مناطق عملياتي، در جبهه ديگري نيز مشغول نبرد بودند و آن جبهه كار و تلاش بود.

رئیس سازمان بسیج کارگری استان سمنان بیان کرد: در اين جبهه کارگران عاشقانه چرخ‌هاي توليد را همواره در گردش نگاه می‏دارند تا كشور در بعد اقتصادي دچار مشكل نشود.

احمدی اهداف سازمان بسیج کارگری را كمك به دولت در اسلامي كردن محيط‌هاي كار و صنعت در كشور، نهادينه كردن فرهنگ مسئوليت‌پذيري در جامعه كارگري، توسعه ساختار سازماني بسيج در جامعه كارگري  و تقويت و توسعه كارآمدي قشر در توليدات اقتصادي با بهره‌گيري از فرهنگ بسيج عنوان کرد.

وی از دیگر اهداف این قشر را ايجاد خودباوري، خوداتكايي، خودكفايي در عرصه صنعت، افزايش كيفيت توليد و افزايش بهره‌وري و كمك به اصلاح الگوي مصرف بیان کرد.

رئیس سازمان بسیج کارگری استان سمنان تصریح کرد: در سالی که مزین به شعار  اقتصاد، فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی است، نیاز به گسترش و نهادینه کردن فرهنگ و تفکر بسیج در عرصه اقتصادی بیش از هرزمان دیگر احساس می‏شود.

احمدی افزود: بسیج نقطه اطمینانی است که جامعه کارگری و کار فرمایی می‏تواند برای تحقق منویات مقام معظم رهبری در جهت شکوفایی اقتصاد کشور با مدیریت جهادی حرکت كند.

وی تصریح کرد: بسیج کارگری در استان دارای سه حوزه مقاومت کارگری مستقل و یک حوزه مشترک کارگری کارمندی است که وظیفه جذب و سازماندهی واقدامات تربیتی در قالب حلقات صالحین را برای کارگران بسیجی بر عهده دارد.

رئیس سازمان بسیج کارگری استان سمنان بیان کرد: جامعه کارفرمایی استان برای رسیدن به اهداف ترسیم شده توسط مقام معظم رهبری برای تحقق اقتصاد مقاومتی از ظرفیتهای بسیج نهایت استفاده را می‏كند.

احمدی بیان کرد: بسیج کارگری پل ارتباطی واحدهای تولیدی صنعتی با مجموعه بزرگ بسیج است که امیدواریم در سال اقتصاد و فرهنگ دست در دست هم برای گسترش فرهنگ اسلامی کار و تولید در جامعه بویژه جامعه کارگری بتوانیم سهم خود را در تحقق منویات مقام معظم رهبری جامه عمل بپوشانیم.

وی از برنامه ‏های پیش‌بینی شده برای هفته کارگر و بسیج کارگری را غباروبی و عطرافشانی مزار شهدا، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان، دیدار با خانواده محترم شهدای کارگر، دیدار نمایندگان کارگران با مقام معظم رهبری، همایش تجلیل از کارگران و کار آفرینان بسیجی نمونه گرامیداشت شهدای کارگردر سطح شهرستانهای استان و مسابقات ورزشی کارگران عنوان کرد.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.