این مطلب ۶۹۲ بار خوانده شده
با حضور شمار زیادی از کارگران

همایش «کارگر، عزم ملی و تولید ملی» در شاهرود برگزار شد

خبرگزاری بسیج: همایش «کارگر، عزم ملی و تولید ملی» با حضور شمار زیادی از کارگران در شاهرود برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش خبرگزاري بسيج از استان سمنان، عصر امروز همایش «کارگر، عزم ملی و تولید ملی» با حضور بیش از ۱۰۰ نفر از کارگران بسیجی شرکت شکر شاهرود و نیز علی‌رضا مصطفوی، کارشناس سیاسی بسیج در مسجدالرضا (ع) این شرکت برگزار شد.

این همایش با هدف گرامیداشت هفته کار و کارگر و روز بسیج کارگری برگزار و در آن، مقام شهدای قشر کارگری نیز گرامی داشته شد.

یک کارگر نمونه استان سمنان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري بسيج در استان سمنان گفت: شکوفایی اقتصادی با عزم ملی و مدیریت جهادی موجب پیشرفت، عمران و آبادانی کشور و رفاه عمومی می‌شود.

علی‌رضا برهانی امروز بیان کرد: جامعه کارگری از آغاز انقلاب اسلامی ایران همواره در خط امام و رهبری بوده است.

وی ادامه داد: قشر کارگری همیشه در عرصه‌های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی حضور پررنگ داشته و از این رو، امروز نیز وظیفه دارد در تحقق منویات مقام معظم رهبری در همه زمینه‌ها تلاش و همت خود را هم‌چون یک سرباز، مطیع امر ولایت صرف آبادانی کشور کند.

کارگر نمونه استان سمنان اظهار کرد: وظیفه جامعه کارگری نسبت به شعار فرهنگ و اقتصاد با عزم ملی و مدیریت جهادی که مورد توجه مقام معظم رهبری بوده، نسبت به سایر اقشار حساس‌تر و مهم‌تر است.

برهانی بیان داشت: تلاش برای تحقق این شعار به معنای اطاعت از امر ولی مسلمین است و باعث ناامیدی و یأس دشمنان انقلاب و نظام می‌شود.

وی در راستای تحقق شعار امسال گفت: ترویج فرهنگ ناب محمدی (ص)، جلوگیری از تهاجم فرهنگی غرب و همچنین شکوفایی اقتصادی با عزم ملی و مدیریت جهادی موجب پیشرفت و عمران و آبادانی کشور و رفاه عمومی می‌شود.

کارگر نمونه استان سمنان اظهار کرد: استفاده از کالای داخلی و حمایت از سرمایه‌گذاران داخلی باعث افزایش اشتغال، کاهش نرخ بیکاری و رونق اقتصادی و جلوگیری از خروج ارز و در نتیجه تقویت پایه‌های اقتصادی نظام اسلامی می‌شود

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.