این مطلب ۲۱۴۱ بار خوانده شده
فرمانده سپاه ناحیه شاهرود:

مدیریت جهادی توأم با تفکر بسیجی عامل شکوفایی اقتصاد کشور است

خبرگزاری بسیج: فرمانده سپاه ناحیه شاهرود گفت: تفکر بسیجی و مدیریت جهادی می‏تواند با حرکت مردمی و عزم ملی در جهت شکوفا شدن اقتصاد کشور تأثیرگذار باشد و باید همه دست در دست هم بتوانیم این موضوع مهم را با جدیت دنبال و پیش ببریم.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، عباس مطهری در جلسه مشترک اداره کار و امور اجتماعی و بسیج کارگری الغدیر سپاه شاهرود در خصوص راه اندازی پایگاه های بسیج در واحدهای تولیدی و کارخانجات شهرستان که با حضور رئیس اداره کار و امور اجتماعی شاهرود و فرماندهی سپاه و مسئول بسیج کارگری الغدیر شاهرود در اتاق جلسات اداره کار و امور اجتماعی شهرستان شاهرود برگزار شد، در سخنانی با اشاره به اثرات ایجاد پایگاه بسیج در واحدهای تولیدی و کارخانجات اظهار کرد: تشکیل پایگاه بسیج و نفوذ تفکر بسیجی در واحدهای تولیدی و کارخانجات سبب ارتقای راندمان کار و احساس مسئولیت و وجدان کاری در کارگران می‏شود.

عباس مطهری افزود: با توجه به تأکید رهبر انقلاب بر اقتصاد مقاومتی و اینکه این امر از واحدهای تولیدی و کارخانجات بزرگ و کوچک کشور آغاز می‏شود، ایجاد پایگاه بسیج و نفوذ تفکر بسیجی سبب می‏شود تا این حرکت جهادی با شتاب بیشتری به پیش رود.

وی خاطرنشان کرد: تفکر بسیجی و مدیریت جهادی می‏تواند با حرکت مردمی و عزم ملی در جهت شکوفا شدن اقتصاد کشور تأثیرگذار باشد و باید همه دست در دست هم بتوانیم این موضوع مهم را با جدیت دنبال و پیش ببریم.

فرمانده سپاه شاهرود با اعلام آمادگی برای ایجاد پایگاه‏های بسیج کارگری و ایجاد حوزه مستقل بسیج کارگری در شهرستان برای پیگیری کار بسیج کارگری بیان کرد: ما امیدواریم بتوانیم از پتانسیل کارگران عزیز که قشر زحمت کش جامعه هستند در پیشبرد اهداف انقلاب و اسلام در قالب تفکر و اندیشه بسیجی بهره ببریم.

معاون مدیرکل و رئیس اداره تعاون کار و امور اجتماعی شاهرود نیز در سخنانی با ارائه گزارشی از شرکت‏ها و واحدهای تولیدی در شهرستان اظهار کرد: با توجه به پتانسیل بالای شهرستان در نیروی کار و واحدهای تولیدی و استقبال آنها از بسیج امیدواریم بتوانیم پایگاه‏های بسیج را با همکاری واحدهای تولیدی راه‏اندازی و از برکات بسیج استفاده کنیم.

امیر حسینی افزود: در جهت توجیه مدیران واحدهای تولیدی و کارخانجات شهرستان در امر بسیج و کارکرد بسیج کارگری همایشی برگزار خواهد شد.

وی تأکید کرد: ما همه بسیجی هستیم و اعتقادمان این است که تفکر بسیجی انقلاب اسلامی را از ابتدا تاکنون به پیش برده و اکنون این تفکر جهانی است و انقلاب اسلامی الگویی برای جهانیان است.

رئیس اداره تعاون کار و امور اجتماعی شاهرود با تأکید بر اقتصاد مقاومتی و تلاش همه دست اندرکاران برای تحقق این امر گفت: کارگران و واحدهای تولیدی و صنعتی ما هم در تلاش هستند تا با بهره‏گیری از امکانات داخلی و نیروی انسانی و ایده و طرح‏های بومی بتوانند در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی گام بردارند و حضور بسیج در این قشر سبب هدفمند شدن این برنامه خواهد شد و این امر مبارکی است.

در این جلسه مقرر شد با همکاری فرمانداری شهرستان همایش بزرگ مدیران واحدهای تولیدی و کارخانجات شهرستان در جهت حفظ انسجام و روشن کردن نقش بسیج در این قشر و تبیین برنامه‏های اقتصاد مقاومتی برگزار شود که کارهای این همایش را بسیج کارگری الغدیر سپاه شاهرود پیگیری خواهد کرد.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.