این مطلب ۲۱۷ بار خوانده شده
فرمانده سپاه شاهرود

بسیج برخاسته از متن ملت و مقاوم در برابر دشمنان ایستاده است

خبرگزاری بسیج: فرمانده سپاه شاهرود گفت: بسیج برخاسته از متن ملت است و این شجره طیبه امروز مستحکم ایستاده و در برابر دشمن چون سدی مقاوم است
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرگزاری بسیج از استان سمنان، عباس مطهری در مراسم تودیع و معارفه فرمانده حوزه بسیج اداری و کارمندی الحدید که با حضور مسئولین ادارات و فرماندهان پایگاه های اداری در سالن جلسات اداره کل راه آهن شمالشرق شاهرود برگزار شد در سخنانی با گرامیداشت روز بسیج کارگری و هفته کار و کارگر گفت: امروز روز شهادت شهید تندگویان و تشییع پیکر سردار شهید برونسی است که بحق این روز شایسته نامگذاری روز بسیج کارگری است.

وی افزود: شهدا چراغ راه ما در حرکت به سمت مسیر رشد و تعالی هستند و الحمدالله کارگران و زحمت کشان ما با تقدیم بیش از ۱۴هزار شهید در راه استقرار و حفظ انقلاب در صف مقدم دفاع از اسلام و انقلاب قرار دارند.

فرمانده سپاه شاهرود با بیان اینکه شهدا با رویکرد جهادی خود در حفظ انقلاب اسلامی از همه چیز خود گذشتند، اظهار کرد: امروز ما نیز باید به تأسی از شهدا در مسیر حرکتی آنها قدم برداریم و بدانیم که لحظه ای درنگ سبب آن می‌شود که ما از حرکت جهادی خود باز بمانیم.

وی بیان کرد: تأکید رهبر انقلاب بر عزم ملی و حرکت جهادی است و باید همه دست در دست هم دهیم و با تلاش و کوشش بتوانیم منویات رهبر انقلاب که برخاسته از اسلام ناب است به ظهور برسانیم.

مطهری با اشاره به توجه بیشتر به فعالیت‌های بسیج در ادارات و ارگان‌ها گفت: بسیج برخاسته از متن ملت است و این شجره طیبه امروز مستحکم ایستاده و در برابر دشمن چون سدی مقاوم است.

وی افزود: باید پایگاه‌های بسیج اداری ما در جهت منویات رهبری حرکت کند و مجموعه خود را بدین سمت سوق و هدایت کند.

فرمانده سپاه شاهرود با تأکید بر حرکت جهادی گفت: پایگاه‌های بسیج در ادارات سنگری مستحکم برای ترویج فرهنگ اسلامی است و باید تلاش کند تا به وظایف خود به خوبی عمل كند.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.