این مطلب ۹۵ بار خوانده شده
رئیس سازمان بسیج کارمندان استان سمنان:

مقابله با استفاده از ماهواره محور کار در ادارات است

خبرگزاری بسیج: رئیس سازمان بسیج کارمندان استان سمنان گفت: مقابله با استفاده از ماهواره محور کار بسیج کارمندان استان سمنان در ادارات این استان در سال جاری است.
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش خبرگزاري بسيج از استان سمنان، محمد نوروزیان صبح امروز در مراسم معارفه فرمانده جدید بسیج اداری و کارمندی الحدید شاهرود که با حضور مسئولان ادارات و فرماندهان پایگاه‏های بسیج اداری در سالن جلسات اداره کل راه‏آهن شمال‏شرق کشور برگزار شد، در سخنانی با گرامیداشت روز بسیج کارگری و هفته کار و کارگر اظهار داشت: قشر کارگر تولیدکننده و حرکت‏دهنده چرخ جامعه به سمت پیشرفت اقتصادی هستند.

رئیس سازمان بسیج کارمندان استان سمنان افزود: کارگران باید با ایمان و اعتقاد راسخ خود هم‏چون گذشته به مسیر تعالی کشور کمک کنند.

نوروزیان با اشاره به موضوع اقتصاد و فرهنگ در بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی بیان کرد: فرهنگ به منزله اکسیژن جامعه است و اگر این اکسیژن دچار مشکل شود، تمام جامعه را دچار مشکل می‌کند.

وی افزود: توجه به فرهنگ جامعه، توجه به رشد جامعه در تمام ابعاد فردی و اجتماعی بوده و فرهنگ است که بر دیگر شئون جامعه تأثیر می‌گذارد.

نوروزیان تصریح کرد: همه اعمال انسان تابع فرهنگ او است و باید توجه به این موضوع، اساسی و ریشه‌ای شود؛ چرا که فرهنگ می‌تواند جامعه‌ای را به سمت تعالی ببرد یا به انحطاط و نابودی بکشاند.

رئیس سازمان بسیج کارمندان استان سمنان با اشاره به فعالیت‌های این سازمان در سال ۹۳ اظهار کرد: بسیج کارمندان استان سمنان در سال ۹۳ تلاش دارد تا با توجه به تأکیدات رهبر انقلاب بر فرهنگ و اقتصاد با عزم ملی و مدیریت جهادی در خصوص مقابله با جنگ نرم و یکی از ابزارهای مهم آن یعنی ماهواره در ادارات کار کند.

وی خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی شده که نشست‌ها و نهضت‌های روشنگری و موضوعات حلقه‌های صالحین بسیج کارمندان در خصوص ماهواره و آسیب‌ها و تهدیدات آن باشد و کارکنان ادارات و دستگاه‌های دولتی چون افسران جنگ نرم پیرامون این موضوع توجیه کامل شوند.

نوروزیان با تأکید بر لزوم حفظ فرهنگ ملی و اسلامی اظهار کرد: دشمن به خوبی با ابزاری که در اختیار دارد، به آرامی بر جامعه ما تأثیر می‌گذارد و ما که از اعضای شجره طیبه صالحین هستیم، باید در جامعه روشنگری کنیم و جامعه را از این خطر بزرگ آگاه سازیم.

همچنین به همت پایگاه شهید مطهری اداره پست شاهرود تمبر یادبود سرهنگ پاسدار محمود نعیم آبادی به پاس چندسال خدمت صادقانه در حوزه بسیج اداری و کارگری الحدید و افتخار بازنشستگی برای وی صادر شد.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.