این مطلب ۷۸ بار خوانده شده
مسئول عملیات گروه پدافندهوایی ده محرم شاهرود:

هدف دجالواره ها فساد جهان است/ مقابله با جنگ نرم دشمنان مستلزم بصیرت است

خبرگزاری بسیج: مسئول بسیج عملیات گروه پدافندهوایی ده محرم شاهرود گفت: ساده انگاری و خود را به نفهمیدن زدن بدترین موضوع در ماهواره و جنگ نرم دشمن است که باید هوشیار باشیم و مراقب دسیسه‏های دشمن درونی و بیرونی خود باشیم.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، ابوالفضل دربانیان در گردهمایی بسیجیان پایگاه بسیج مدیران فدائیان ولایت حوزه بسیج کارمندی الحدید شاهرود که با حضور ۷۰ نفر از مدیران کل و مدیران ادارات و سازمان‏های شهرستان شاهرود در مرکز آموزش جهادکشاورزی بسطام برگزار شد، با استفاده  از وسائل کمک آموزشی به ماهواره و اثرات منفی و مخرب آن اشاره کرد و اظهار کرد: متأسفانه امروز جامعه ما بدون دانستن خطرات و مضرات این رسانه جمعی و خوش رنگ و لعاب آن را به جمع خانوادگی خود اضافه کرده و به عنوان یکی از اعضای خانواده خود پذیرفته‏اند.

وی افزود: استکبار جهانی ماهواره را برای مقابله با گسترش اسلام و معنویت در جهان به میدان مقابله فرستاده است و در این عرصه سرمایه‏گذاری فراوانی کرده است و امیدوار است از این راه به نتیجه دلخواه برسد.

مسئول بسیج عملیات گروه پدافندهوایی ده محرم شاهرود خاطرنشان کرد: ماهواره با شبکه‏های رنگارنگ خود و برنامه‏های متنوع توانسته در خانواده‏های ما نفوذ کند و بدون اطلاع از کارکرد و اثرات آن خانواده‏ها از این برنامه‏ها لذت می‏برند.

دربانیان تصریح کرد: اگر ما ماهواره را دجالواره نام نهیم همگان به عمق فاجعه پی خواهند برد و بهتر متوجه خطرات آن می‏شوند؛ چرا که دجال در دین اسلام با ویژگی‏هایی بیان شده که مردم ما از پیر و جوان از آن اطلاع دارند.

وی بیان کرد: دجال در پی فساد در جهان است و با اصوات و هنرهایی که دارد و با اغواگری‏ها و اغناء‏هایی که انجام می‏دهد، افراد را ناخواسته به خود جلب کرد و از راه منحرف می‏کند.

کارشناس جنگ نرم سپاه شاهرود با بیان اینکه باید مراقب خود و خانواده‏هایمان باشیم، افزود: ساده انگاری و خود را به نفهمیدن زدن بدترین موضوع در ماهواره و جنگ نرم دشمن است که باید هوشیار باشیم و مراقب دسیسه‏های دشمن درونی و بیرونی خود باشیم.

فرمانده سپاه ناحیه شاهرود نیز در سخنانی با اشاره به حدیثی از مولا حسن(ع) در توجه به نیازمندان و احسان به مردم گفت: اسلام دین رحمت، بخشش و کمک به دیگران است.

عباس مطهری افزود: باید تلاش کنیم این ویژگی مهم دین مبین اسلام را به جهانیان بشناسانیم و الگو بودن اسلام را در زمینه‏های اجتماعی به جهانیان معرفی کنیم.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.