این مطلب ۸۵ بار خوانده شده
کارشناس ارشد سیاسی سپاه شاهرود:

تغییر فرهنگ غنی اسلام هدف استکبار جهانی است

خبرگزاری بسیج: کارشناس ارشد سیاسی سپاه شاهرود گفت: استکبار جهانی با سرمایه ‏گذاری هنگفت بر روی رسانه‏ های دیداری و شنیداری به دنبال تغییر فرهنگ‏ ها به ویژه فرهنگ غنی اسلامی هستند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، حسین شجاعی در نشست سیاسی بسیجیان پایگاه شهید مطهری اداره پست حوزه مقاومت بسیج کارمندی الحدید که با حضور ۷۰ نفر از از کارکنان و بسیجیان پایگاه در امامزاده محمد سراوین قطری برگزار شد در سخنانی با اشاره به موضوع ماهواره و اهداف پیدا و پنهان شبکه‏های ماهواره‏ای اظهار کرد: استکبار جهانی بعد از توطئه‏های فراوان برای مهار انقلاب اسلامی ایران و دست نیافتن به نتیجه رو به جنگ نرم آوردند و تلاش می‏کنند با این جنگ انقلاب اسلامی را محدود کنند.

وی افزود: جنگ نرم دشمنان در قالب تغییر فرهنگ، تفکر و بینش افراد جامعه و انحراف آن به سمت خواسته‏های خود هستند و در این راه با استفاده از جاذبه‏های فرهنگی و هنری تلاش می‏کنند به مقاصد خود برسند.

کارشناس ارشد سیاسی سپاه شاهرود خاطرنشان کرد: بیشتر برنامه‏های شبکه‏های ماهواره‏ای برای القا در تغییر سبک زندگی جامعه هدف است که متأسفانه امروز بیشتر اهداف این شبکه‏ها ایران اسلامی و اسلام است.

وی تصریح کرد: در این شبکه‏ها با یک برنامه خاص و با استفاده از تکنیک‏های هنری در تلاش هستند تا سبک زندگی جامعه را تغییر دهند و با تغییر سبک زندگی بر عقاید و افکار جامعه تأثیر گذاشته و به آسانی و بدون کمترین درگیری به اهداف خود برسند.

شجاعی با تأکید بر هوشیاری و بصیرت در شناخت توطئه‏های دشمنان و آگاهی دادن به جامعه گفت: جامعه ما امروز بصیر و هوشیار است؛ اما از توطئه‏های پنهان دشمن در جنگ نرم چندان خبر ندارد و برای همین هم ابزاری مانند ماهواره را دشمن و آسیب تلقی نمی‏کند.

وی با بیان اینکه ما باید با تغییر نگرش خود در خصوص جنگ فرهنگی دشمن آن را واکاوی کنیم، اظهار کرد: دشمن دارد کار خود را به آرامی انجام می‏دهد و اگر ما غفلت کنیم مطمئناً تاثیرات آن را به زودی خواهیم دید همچنان که اکنون نیز برخی از تأثیرات آن در جامعه قابل مشاهده است که از آن جمله می‏توان به موضوع طلاق و تک فرزندی اشاره کرد.

شجاعی تأکید کرد: استکبار جهانی با سرمایه‏گذاری هنگفت بر روی رسانه‏های دیداری و شنیداری به دنبال تغییر فرهنگ‏ها و به ویژه فرهنگ غنی اسلامی هستند.

کارشناس جنگ نرم سپاه شاهرود بیان کرد: همه ما باید از خود شروع کنیم و مراقب خود و خانواده خود باشیم و با دقت نظر در این کار به مصون سازی خانواده های خود کمک کنیم.

در این گردهمایی که رئیس اداره پست شاهرود و مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان سمنان و حجت الاسلام رضوی امام جمعه بسطام نیز حضور داشتند شرکت‏کنندگان یک جزء قرآن قرائت کردند و در ضیافت افطاری شرکت و دعای افتتاح را نیز جوار امامزاده محمد سراوین قطری قرائت کردند

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.