این مطلب ۲۱۷۸ بار خوانده شده
فرمانده سپاه شاهرود:

تبليغ سبك زندگي غربي از آسيب هاي ماهواره است

خبرگزاری بسیج: فرمانده سپاه شاهرود گفت: راه اندازي کانال‏های ماهواره ‏ای با نام‏های اسلامی مثل شیعه نیوز ، تبلیغ سبک زندگی غربی به وي‍‍ژه غربی کردن خانواده‏ های اسلامی و زدودن اصالت اسلامی از خانواده‏ها از مهمترين اهداف ماهواره است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، عباس مطهری در گردهمایی فرماندهان پایگاه ‏های بسیج ادارات حوزه مقاومت بسیج الحدید سپاه شاهرود در تالار میلاد نور با اشاره به موضوع دجالواره اظهار کرد: در طول تاریخ اغوای شیطان مطرح بوده و در هر مرحله و در خصوص هر موضوعی شیطان برای نیل به اهداف خود اغواگری‏ های متعدد و متفاوتی می‏کند تا در پیشبرد مقاصد خود موفق باشد.

وی افزود: امپراطوری رسانه‏ای استکبار با شبکه‏های متعدد ماهواره‏ای و اینترنت که اتفاقاً آسان و وسیع در اختیار نهاده، هدفش واقعیت پنداری یک موضوع جعلی و غیر واقعی و ضد ارزشی است.

فرمانده سپاه شاهرود خاطرنشان کرد: بر تن کردن و پوشیدن لباس حق بر موضوعی باطل یا جلوه دادن و لباس باطل و پوشیدن بر تن موضوعی حق و ارزشی است.

وی با معرفی دو کتاب «بشقاب‏های مضر بر پشت بام و بشقاب‏های سمی» به موضوع اهداف ماهواره و تأثیرات کانال‏های ماهواره‏ای پرداخت و گفت: این اهداف و تأثیرات را می‏توان در سه محور مطرح کرد که اول ازدیاد و گسترش ناگهانی شبکه‏های ماهواره‏ای است که اکنون سه هزار شبکه ماهواره‏ای قابل دریافت است.

مطهری تصریح کرد: راه اندازي کانال‏های ماهواره‏ای با نام‏های اسلامی مثل شیعه نیوز ، تبلیغ سبک زندگی غربی به وي‍‍ژه غربی کردن خانواده‏های اسلامی و زدودن اصالت اسلامی از خانواده‏ها از مهمترين اهداف ماهواره است.

وی تأکید کرد: شروع خیانت، بی دینی، کمرنگ کردن غیرت، کمرنگ کردن اصالت‏های خانوادگی، از بین بردن قُبح و خارج کردن خانواده از قید مذهب اهداف متفاوت دیگری است که شبکه‏های ماهواره‏ای به دنبال آن هستند.

فرمانده سپاه شاهرود افزود: باید مراقب این دجالواره عصر حاضر باشیم و بدانیم که اگر می‏خواهیم از شر ماهواره در امان باشیم باید از آن دوری کنیم و دیگران را نیز از این کار با توجیه منطقی باز داریم.

مطهري گفت: امپراطوری رسانه‏ای استکبار با شبکه‏های متعدد ماهواره‏ای و اینترنت که اتفاقاً آسان و وسیع در اختیار نهاده، هدفش واقعیت پنداری یک موضوع جعلی و غیر واقعی و ضد ارزشی است.

در این گردهمایی که بیش از ۸۰ نفر از فرماندهان پایگاه‏ها و مسئولان ادارات و فرماندار و معاون و امام جمعه شاهرود حضور داشتند مراسم با اقامه نمازمغرب و عشا و ضیافت افطاری پایان یافت

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.