این مطلب ۲۱۲۷ بار خوانده شده
مسئول کانون بسیج ورزشکاران شاهرود:

فرهنگ ورزش همگاني و قهرماني در جامعه ترويج شود

خبرگزاری بسیج: مسئول کانون بسیج ورزشکاران شاهرود گفت: باید تلاش کنیم تا از همه استعدادهای ورزش در جهت اعتلای آن در شهرستان بهره ببریم و بتوانیم گام‌های مؤثری در ترویج فرهنگ ورزش همگانی و قهرمانی در جامعه ایفا كنيم.
نسخه مناسب چاپ

 

 

 

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، حسین ناظمی در جلسه شورای اندیشه و همفکری بسیج ورزشکاران شاهرود که با حضور مؤثرین و صاحب نظران امر ورزش و مسئولان بسیج ورزشکاران و اداره ورزش و جوانان شاهرود در سالن جلسات کانون بسیج ورزشکاران شاهرود برگزار شد، با گرامیداشت ایام ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه با اشاره به جلسات قبلی شورای اندیشه و همفکری بسیج ورزشکاران اظهار کرد: برگزاری جلسان شورا در جهت اجرای برنامه‌های هدفمند و مؤثر در خصوص جوانان و ورزش شهرستان است که امیدواریم با ارائه نظرات سازنده همه دست‌اندرکاران امر ورزش و جوانان محقق شود.

وی افزود: ورزش یکی از ارکان سلامت روح و جسم جامعه و به خصوص نسل جوان است و باید با توجه ویژه بدان اهمیت داد و به فرموده رهبر انقلاب امر به ورزش امر به معروف است.

مسئول کانون بسیج ورزشکاران شاهرود خاطرنشان کرد: تأثیر ورزش بر روح و جسم افراد بر هیچ کس پوشیده نیست و باید تلاش کنیم تا بتوانیم ورزش همگانی و قهرمانی را در سطح جامعه ترویج و گسترش دهیم.

ناظمی با بیان اینکه اگر امر به ورزش امر به معروف است باید ما به وظیه خود عمل کنیم، گفت: وظیفه ما به عنوان مسئولان ورزش این است که این فریضه معروف را در جامعه گسترش دهیم و با این سلاح به مقابله با منکرات جامعه برویم.

وی بیان کرد: در تلاش هستیم دوره‌های امربه معروف و نهی از منکر را برای مربیان و هیئت‌های ورزشی شهرستان برگزار كنيم و در این جهت گام مؤثری برداریم.

مسئول کانون بسیج ورزشکاران شاهرود با اشاره به برگزاری یادواره شهدا ورزشکار گفت: باید ما در این شورا در جهت حفظ ارزش‌ها و به خصوص فرهنگ ایثار و شهادت برنامه‌های اثرگذار برای ورزشکاران ارائه دهیم.

ناظمي با بیان اینکه بسیاری از شهدا ما ورزشکار بوده‌اند و به صورت حرفه‌ای ورزش را دنبال می‌کردند، افزود: باید بتوانیم این شهدا ورزشکار را به نسل جوان و به خصوص ورزشکار خود بشناسانیم و زندگی و سیره آنها را با توجه به موضوع ورزش برای آنان تبیین كنيم.

ناظمی با اشاره به برگزاری برنامه‌های هاص ماه مبارک رمضان تصریح کرد: باید هیئت‌های ورزشی با برنامه‌ریزی برنامه‌های قرآنی و فرهنگی در ماه مبارک رمضان برگزار كنند و ورزشکاران نیز در تعظیم این ماه مبارک تأثیرگذار باشند.

مسئول راهبردی سپاه شاهرود نیز در سخنانی با اهمیت تشکیل شورای قشر گفت: تشکیل جلسات شورای قشر در پویایی و فعال شدن قشر بسیج ورزشکاران بسیار تأثیرگذار است.

حسین گرزین افزود: تصمیم‌گیری در خصوص اجرای برنامه‌های کاربردی و مؤثر، جلوگیری از برگزاری برنامه‌های بی اهمیت و فاقد تأثیر و ایجاد نوآوری در برنامه‌ها از نتایج جلسات شورای اقشار بسیج است.

وی با بیان اینکه این شورا می‌تواند بر عملکرد قشر تأثیرگذار باشد، بیان کرد: برنامه‌ها و عملکرد اقشار اگر با رصد مجموعه‌‌‌ای صاحب نظر و فعال انجام شود، حتماً تاثیرگذاری بیشتری بر جامعه و قشر خواهد داشت و باید این جلسات با این برنامه پیش برود.

مسئول راهبردی سپاه شاهرود با تأکید بر استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود در جامعه بسیج ورزش شهرستان اظهار کرد: باید تلاش کنیم تا از همه استعدادهای ورزش در جهت اعتلای آن در شهرستان بهره ببریم و بتوانیم گام‌های مؤثری در ترویج فرهنگ ورزش همگانی و قهرمانی در جامعه ایفا كنيم.

در این جلسه اعضا در خصوص برنامه‌های پیش روی بسیج ورزش شهرستان نظرات خود را ارائه كردند.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.