این مطلب ۷۵ بار خوانده شده
مسئول بسیج ورزشکاران شاهرود:

شهدا برگ زرین تاریخ انقلاب اسلامی هستند

خبرگزاری بسیج: مسئول بسیج ورزشکاران شاهرود در دیدار از خانواده شهید فنایی شاهرودی گفت: شهدا برگ زرین تاریخ کشور ما هستند که سبب عزت و عظمت و استقامت و پیشرفت ما در ابعاد گوناگون شدند و ما امروز به آنها افتخار می کنیم.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، حسین ناظمی در دیدار شورای کانون بسیج ورزشکاران و هیئت فوتبال شهرستان شاهرود با خانواده شهید ورزشکار و فرهنگی جعفر فنائی شاهرودی در سخنانی با تشکر از خانواده شهید برای قبول دیدار ورزشکاران با بیان اینکه همه ما مدیون شهدا هستیم گفت: انقلاب اسلامی ایران ثمره خون هزاران هزار شهید سرافرازی است که برای دفاع از اسلام و انقلاب جان خود را عاشقانه فدا نمودند تا ما امروز مدافع آن ارزشها باشیم.

وی افزود: شهدا برگ زرین تاریخ کشور ما هستند که سبب عزت و عظمت و استقامت و پیشرفت ما در ابعاد گوناگون شدند و ما امروز به آنها افتخار می کنیم.

مسئول بسیج ورزشکاران شاهرود با بیان اینکه این شهید هم در عرصه تعلیم و تربیت و هم در عرصه ورزش الگو و قهرمان بوده اند بیان کرد: شهید فنایی یک معلم و یک ورزشکار بودند که با امیختن علم و ورزش توانستند هم خود را بسازند و هم سبب تعالی و رشد نسل جوان جامعه شوند.

در این دیدار پدر شهید فنائی شاهرودی خاطراتی از شهید نقل کرد و تاکید کرد: ما خانواده شهدا در تلاش هستیم تا راه شهدا را در عمل ادامه دهیم و از همه مردم و مسئولین می خواهیم این راه را گم نکنند.

لازم به ذکراست شهید سید جعفر فنائی شاهرود از جمله معلمان با اخلاقی بود که در کنار تعلیم و تربیت نسل جوان به ورزش نیز اهمیت ویژه ای می داد و در رشته فوتبال فعال بود و روح و جسم را توامان تربیت نمود و در جبهه های حق علیه باطل حاضر شد و در شلمچه آسمانی شد و در گلزار مطهر شهدا شاهرود آرام گرفت.

در پایان این دیدار هدیه ای به خانواده شهید جعفر فنائی شاهرودی اهدا شد.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.