این مطلب ۱۳۹۰ بار خوانده شده

برگزاری جام پنتبال رمضان بسیج ورزشکاران شاهرود

خبرگزاری بسیج: یک‏دوره مسابقه پینتبال جام رمضان به همت دفتر ذوالفقار بسیج ورزشکاران شاهرود برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

 

 

مسئول کانون بسیج ورزشکاران شاهرود در گفت‏و‏گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در شاهرود با بیان اینکه اولین دوره مسابقات پنتبال شاهرود جام رمضان برگزار شد، اظهار کرد: نخستین دوره مسابقات پینتبال جام رمضان به همت دفتر ذوالفقار بسیج ورزشکاران شاهرود با حضور شش تیم در باشگاه پنتبال ذوالفقار شاهرود برگزار شد.

حسین ناظمی افزود: این مسابقات در یادبود سردار شهید حسین غنیمت پور شهید شاخص بسیج ورزش کشور برگزار و در پایان به تیم قهرمان لوح قهرمانی و هدایایی از طرف بسیج ورزشکاران اهدا شد.

وی با اشاره به پیام این مسابقات گفت: این مسابقات با پیام سلامتی تن در دوری از حسادت که یکی از حکمت های مولا علی(ع) در نهج البلاغه است، برگزار شد.

ناظمی با بیان اینکه باشگاه بینتبال ذوالفقار تنها باشگاه پنتبال در استان است ادامه داد: بسیج ورزشکاران با همکاری این باشگاه ورزشی که همه اعضا آن نیز بسیجی هستند اولین دوره مسابقات بنتبال را برگزار کرد که با استقبال خوبی هم روبه رو شد و امیدواریم بتوانیم مسابقات گسترده تری نیز در سطح شهرستان و استان برگزار نماییم.

وی تصریح کرد: این مسابقات به یادبود شهید غنیمت شهید شاخص کشوری برگزار شد و مقدمه ای بود برای برگزاری مسابقات مختلف فرهنگی و ورزشی در سطح استان به یاد این شهید شاخص و برگزاری بزرگداشت این شهید که در نیمه دوم امسال برگزار خواهد شد

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.