این مطلب ۲۳۷ بار خوانده شده
رئیس سازمان بسیج ورزشکاران شاهرود:

اسلام به برکت خون شهدا در جهان منتشر شده است

خبرگزاری بسیج: رئیس سازمان بسیج ورزشکاران شهرستان شاهرود گفت: شهدا رفتند تا فرهنگ اسلام ناب در جامعه ما و بلکه جهان ماندگار شود و امروز به برکت خون این شهدا می‌بینیم که اسلام ناب در جهان منتشر شده است و دشمنان نیز کاری از دستشان برنمی‌آید.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، حسین ناظمی در دیدار با مادر شهید غلام‌رضا فصیح‌بیکی که با حضور شورای کانون بسیج ورزشکاران شاهرود در منزل شهید برگزار شد، در سخنانی با تکریم مقام والای شهدا اظهار داشت: شهدا با معامله‌ای که با خدا کردند، نزد او روزی می‌خورند و شاهد و ناظر عملکرد ما هستند.

وی افزود: شهدا رفتند تا فرهنگ اسلام ناب در جامعه ما و بلکه جهان ماندگار شود و امروز به برکت خون این شهدا می‌بینیم که اسلام ناب در جهان منتشر شده است و دشمنان نیز کاری از دستشان برنمی‌آید.

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران شهرستان شاهرود خاطرنشان کرد: حضور در منزل شهدا افتخار بزرگی است که نصیب هر کسی نمی‌شود و باید لیاقت داشت تا در منزل شهید و محل رشد و نمو او حاضر شد و از او نیرو و انرژی گرفت.

وی با بیان اینکه شهدای ورزشکار هم در زمینه پهلوانی و هم قهرمانی الگوی جامعه هستند، گفت: افتخار می‌کنیم که در جامعه ورزشی، شهدای بسیاری داریم که با پرورش جسم خود، روحشان را نیز پرورش دادند و با جسم و روحی آماده به دیدار حق شتافتند.

ناظمی با تقدیر از صبر و استقامت خانواده شهدا اظهار کرد: ما مدیون شهدا و خانواده آنها هستیم و امیدواریم که شهدا از تلاش ما راضی باشند و ما را در راهی که قدم برمی‌داریم، یاری کنند.

در این دیدار، مادر شهید غلام‌رضا فصیح‌بیکی خاطراتی از شهید بیان کرد و در پایان، هدیه‌ای از طرف بسیج ورزشکاران شاهرود به مادر شهید اهدا شد.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.