این مطلب ۹۲ بار خوانده شده

شاهرود

دوره اول لیگ والیبال بانوان بسیج شاهرود برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

فاطمه نیک خواه سرپرست فنی مسابقات لیگ والیبال بسیج خواهران شاهرود در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در شاهرود با اشاره به برگزاری مرحله اول گروهی لیگ بانوان بسیج اظهار کرد: در این مسابقات ۳۹ تیم در سه گروه سیزده تیمی در سالن ورزشی بسیج شهید همت باشگاه مقاومت سپاه شاهرود با یکدیگر به رقابت می پردازند.

وی افزود: این مسابقات بصورت گروهی برگزار می شود که تا بهمن ماه این مسابقات ادامه خواهد داشت و از هر گروه دو تیم به مرحله نهایی حضور یافته که بصورت گروهی در یک گروه رقابت و تیم های اول و دوم و سوم مشخص می شود.

نیک خواه خاطر نشان کرد: این مسابقات در روزهای پنجشنبه و جمعه هر هفته برگزار و تیم ها بصورت گروهی با یکدیگر رقابت می پردازند که هر تیم یک مسابقات در هر گروه برگزار نموده اند.

وی تصریح کرد: لیگ والیبال خواهران بسیج شهرستان برای اولین بار توسط بسیج و سپاه اجرا می شود و برگزاری مسابقات والیبال بانوان بعد از وقفه ای یکساله در شهرستان برگزار شده است.

سرپرست فنی لیگ والیبال بسیج بانوان شهرستان شاهرود با اشاره به اهداف برگزاری این مسابقات گفت: ترویج اخلاق در ورزش و تاکید بر اهمیت ورزش برای بانوان و ترویج منش و تفکر بسیجی بین ورزشکاران حرفه ای از اهداف برگزاری این مسابقات است.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.