این مطلب ۷۸ بار خوانده شده
به منظور اعتلای هنر دینی منتشر شد

فراخوان نهمین جشنواره استانی تئاتر بسیج استان سمنان منتشر شد

به گزارش خبرنگار بسیج هنرمندان استان سمنان، مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان سمنان از برگزاری نهمین جشنواره استانی تئاتر بسیج در این استان خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

محمد نوروزیان با بیان اینکه این جشنواره با هدف شناسایی، حفظ و انسجام هنرمندان فعال در عرصه بسیج و در راستای اهداف مقدس جمهوری اسلامی برگزار می‏شود، ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی، بیداری اسلامی، تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی، قصص قرآن، تاریخ اسلام، مفاخر جهان و مضامین آیین اجتماعی را از موضوعات این جشنواره اعلام کرد.

مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان سمنان خاطرنشان کرد: نمایش با موضوع امام خمینی(ره) صرفا برای حضور در جشنواره کشوری شرکت خواهند کرد.

وی با اشاره به بخشهای این جشنواره افزود: نمایش صحنه‏ای، نمایش خیابانی از بخشهای استانی جشنواره و نمایش کودک و نوجوان و نمایشنامه نویسی هردو مختص کشوری بوده و بخش استانی نخواهند داشت و علاقمندان در بخش نمایش کودک و نوجوان تا تاریخ ۱۵ آبانماه و نمایشنامه‏نویسی تا پایان آبانماه فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه مرکزی ارسال کنند.

وی مهلت ارسال آثار در بخش استانی این جشنواره را تا تاریخ ۳۰ تیرماه اعلام کرد و اظهار داشت: متقاضیان باید ۳ نسخه از نمایشنامه مورد نظر را تا تاریخ ذکر شده به دبیرخانه (کانونهای بسیج هنرمندان شهرستانها و سازمان استان) تحویل دهند.

نوروزیان افزود: بازبینی نمایش ها از ۲۵ شهریور آغاز خواهد شد و نمایشهای منتخب باید تا تاریخ ۲۰ مهرماه در ۵ نوبت اجرای عمومی داشته باشند.

وی بیان داشت: علاقمندان برای دریافت فرم شرکت در جشنواره و ارسال آثار می توانند از تاریخ ۵ تیرماه به وبلاگ www.baosem.blogfa.comو یا کانونهای بسیج هنرمندان سراسر استان مراجعه نموده و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای دبیرخانه سازمان ۰۲۳۱۴۴۴۴۲۹۱ و ۰۲۳۱۳۳۸۲۰۶۸تماس حاصل نمایند.

مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان سمنان گفت: آدرس دبیرخانه جشنواره تئاتر بسیج سمنان میدان امام رضا(ع)، بلوار علم وصنعت، بعد از بلوار کارگر، دست چپ-بن بست اول، پلاک ۷۷، طبقه دوم، کدپستی ۸۵۸۵۵-۳۵۱۴۸ - سازمان بسیج هنرمندان استان سمنان می‏باشد.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.