این مطلب ۸۲ بار خوانده شده
مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان سمنان:

مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان سمنان :انجمن فیلم بسیج استان سمنان ارائه دهنده تفکر بسیج است

به گزارش خبرنگار بسیج هنرمندان استان سمنان، مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان سمنان گفت: انجمن فیلم بسیج باید ارائه دهنده تفکر بسیج در قالب فیلم باشد.
نسخه مناسب چاپ

محمد نوروزیان در جمع اعضای انجمن فیلم بسیج استان سمنان با بیان اینکه در شهرستان‏ها کانون های بسیج هنرمندان در این رشته فعال هستند گفت: انجمن فیلم باید دارای ساختاری باشد که بتواند روند مثبتی در فیلم‏سازی استان ایجاد کند.

وی افزود: انجمن فیلم بسیج باید در روند برنامه‏ریزی فیلم استان موثر باشد تا بتوانیم کار تخصصی و قابل ارائه‏ای در کشور از سوی استان داشته باشیم.

نوروزیان ادامه داد: توقع ما از انجمن فیلم این است که یاری‏گر فیلم سازان استان باشد و محفل هنرمندان فیلم‏ساز استان در بسیج را تشکیل دهد و فیلم‏سازان متعهد را انسجام بخشد.

مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان سمنان تصریح کرد: سازمان بسیج هنرمندان استان سمنان تمام تلاشش بر این است که بتواند از هنرمندان متعهد بسیجی حمایت کند تا بتواند هنر و فرهنگ استان را در حد توان به کشور معرفی کند.

همچنین مسئول انجمن فیلم بسیج استان سمنان در این جلسه با بیان اینکه بر اساس احساس نیاز مملکت این انجمن می‏تواند موثر باشد اظهار داشت: چشم انداز بسیج هنرمندان، هدف گذاری بر حوزه سینما است.

علی همتی گفت: حرکت‏های غیر کارشناسی موجب تضعیف این هنر در استان می‏شود و ما باید در انجمن فیلم بسیج استان تمام تلاش خود را برای تخصصی‏تر کردن این رشته انجم دهیم.

وی با اشاره به اینکه تربیت نیرو از مهم‏ترین اقدامات است و این اقدام باید در جهت اهداف بسیج باشد ادامه داد: ما باید از هنر آموزان دارای تعهد یک هنرمند بسیجی متعهد بسازیم.

آزاد قدرتی نیز از اعضای انجمن فیلم بسیج نیز با بیان اینکه فیلم‏سازی در استان کم‏رونق است گفت: مشکل حوزه سینمای استان این است که دانش سینمایی محدود است.

وی خاطرنشان کرد: برای تولید آثار خوب باید پشتیبان هنرمندان بود تا هنرمندان بتوانند بهترین آثار را ارائه کنند.

 

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.