این مطلب ۷۰ بار خوانده شده
مسئول کانون بسیج هنرمندان شاهرود:

مسئول کانون بسیج هنرمندان شاهرود:طرح از نور به سوی نوردر گروه های صالحین اجرا میشود

مسئول کانون بسیج هنرمندان سپاه شاهرود گفت: طرح "از نور به سوی نور" در شجره طیبه صالحین بسیج هنرمندان شاهرود اجرا می‏شود.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش باشگاه خبرنگاران بسیج شاهرود، عباس اعتماد افزود: باتوجه به اینکه در ایام ماه مبارک رمضان، نماز صبح افراد در اول وقت خوانده می‏شد؛ در دو حلقه صالحین خواهران کانون بسیج هنرمندان شاهرود، ۱۶ گروه ۲ نفره تشکیل می‏شود که به مدت یک ماه در هنگام اذان صبح یکدیگر را با پیامک و تماس تلفنی بیدار کنند.

مسئول کانون بسیج هنرمندان شاهرود ادامه داد: در ۱۵ روز بعدی ماه، نوبت به افراد حلقه دوم صالحین می‏رسد و هر گروه که موفق به اجرای طرح نبود، با کسر یک امتیاز از وی به فرد مقابل می‏رسد.

مسئول کانون بسیج هنرمندان شاهرود از اجری مراحل بعدی طرح خبر داد، وی افزود: مرحله بعدی این طرح معنوی، نماز صبح به همراه"زیارت عاشورا"است و در آخرین مرحله که تعداد افراد دو برابر نیز می‏شود، این طرح به نماز شب ختم می‏شود.

عباس اعتماد تصریح کرد: پس از مدتی این طرح برای برداران بسیجی نیز اجرا می‏شود و در پایان به افراد حائز امتیازات برتر جوایز نفیس اهداء می‏گردد.

اعتماد گفت: امیدوارم با اجرای این طرح، هنرمندان بسیجی ارتباط بیشتری با خداوند داشته باشند و این طرح در پای‏بندی افراد به اقامه نماز اول وقت تاثیر بسزایی داشته باشد.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.