این مطلب ۶۸ بار خوانده شده
به ميزباني گرمسار برگزار مي‌شود؛

به ميزباني گرمسار برگزار مي‌شود؛سومین جشنواره ادبیات داستانی بسیج استان سمنان

مسئول کانون بسیج هنرمندان شهرستان گرمسار گفت:سومین جشنواره ادبیات داستانی بسیج استان سمنان در گرمسار برگزار می‌شود.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران بسيج سمنان، محمد وحیدی اظهار داشت: در هر کشوری هنر یکی از مهمترین قالب ها و روش‌هایی است که میتوان از آن در گسترش و ترویج یک فرهنگ استفاده كرد.

وي افزود: بالطبع در  انقلاب اسلامی ایران  که انقلاب فرهنگی بوده  هنر  یکی از مهمترین عوامل جهت اشاعه فرهنگ انقلابی ما است که می‌تواند در رشد هنجارها و ارزش‌ها کمک فراوانی كند.

مسئول کانون بسیج هنرمندان شهرستان گرمسار گفت: سازمان بسیج هنرمندان به عنوان متولی امور هنری سازمان بسیج اقدام به برگزاری جشنواره مختلف هنری با رویکرد هدفمند مي‌كند كه امسال یکی از جشنواره‌های این سازمان جشنواره ادبیات داستانی بسیج است.

وحيدي موضوعات جشنواره را آرمان‌ها، ارزش‌ها، هویت اسلامی ایرانی، دستاوردهای انقلاب اسلامی، مقاومت و بیداری اسلامی، تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی، موضوع آزاد و سوژه‌های استانی با تاکید بر فرهنگ و ضرورت ها و مسائل بومی و استانی عنوان كرد.

وي بيان داشت: انشاءالله اختتامیه جشنواره به میزبانی کانون بسیج هنرمندان شهرستان گرمسار  در تاریخ ۳۰ شهریور۹۱ در دانشگاه آزاد اسلامی گرمسار برگزار شد.

مسئول کانون بسیج هنرمندان شهرستان گرمسار با اشاره به شرکت ۴۰ نقر از هنرمندان استان و ارسال بیش از ۸۰ اثر به دبیرخانه جشنواره ادامه داد: الحمدلله حضور هنرمندان داستان‌نویس در این جشنواره بسیارخوب بوده و شاهد رشد کمی و کیفی جشنواره نسبت به جشنواره قبلی بوده‌ایم.

وی گفت: انشاءالله بتوانیم در مجموعه بسیج هنرمندان نقش مهمی در شناسایی استعدادهای برتر هنری داشته  و باعث انسجام بخشی هرچه بیشتر هنرمندان جبهه انقلاب اسلامی باشیم .

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.