این مطلب ۷۸ بار خوانده شده
رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان سمنان

سرمایه گذاری برای جوانان تنها راه رسیدن به تجلی هنر انقلاب اسلامی است

خبرگزاری بسیج: رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان سمنان سرمایه گذاری برای جوانان را تنها راه رسیدن به تجلی هنر انقلاب اسلامی دانست و گفت: جوانان به عنوان فرصت های استثنائی بسیج محسوب می شوند.
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش خبرگزاري بسيج در استان سمنان، علی عشق در نشست با مسئول دبیرخانه نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان در محل این دبیرخانه ضمن بیان اینکه جوانان به عنوان فرصت های استثنائی بسیج  محسوب می شوند اظهار داشت: جوانان  تنها راه رسیدن به تجلی هنر انقلاب اسلامی هستند.

وی با اشاره به این مطلب که اگر از توان بالای هنرمندان جوان بسیجی در راه پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی استفاده شود سرعت و دقت بی حدی در روند تعالی هنر انقلاب اسلامی ایجاد می شود اظهار داشت: اعتماد به جوانان فرهیخته و طراز انقلاب اسلامی، ثمراتی شایسته دارد.

 رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان سمنان با تاکید بر اینکه بسیجی متعهد می تواند با درک شرایط و بصیرت نشات گرفته از فرهنگ انقلاب ناب محمدی حق را از باطل شناسایی کند و به دیگران نیز نشان دهد افزود: برای پیروزی در جنگ نرم بر علیه دشمنان باید به سمت استفاده از هنر بسیجی گام برداریم.

مسئول دبیر خانه نظارت برکانون های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان نیز در این نشست با بیان اینکه هنر باید در پیوند با دین قرار بگیرد گفت: هر جا شاهد تاثیر فراوان یک اثر هنری در جامعه بودیم منشا آن پیوند با اعتقادات اسلامی و ارزش های والای دینی بوده است.

حجت الاسلام محمد رضا حدادیان در خاتمه تصریح کرد: ارتباط مداوم بسیج هنرمندان با دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان  باعث هماهنگی و پیشرفت در برنامه ها خواهد شد

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.