این مطلب ۲۱۸۴ بار خوانده شده
رئيس سازمان بسیج مهندسین صنعت و کشاورزی استان سمنان:

رسيدگي به نيازمندان جامعه يكي از اولويت‌هاي بسيج است

خبرگزاری بسیج: رئيس سازمان بسیج مهندسین صنعت و کشاورزی استان سمنان گفت: بسيج نهادي برخواسته از متن مردم است؛‌بنابراين رفع نياز نيازمندان را يكي از مهمترين دغدغه‌هاي خود مي‌داند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرگزاري بسيج از استان سمنان، مرتضي دهرويه در راستاي طرح محروميت‌زدايي روستاها به همراه  اعضای بسیج مهندسین از نيازمندان و خانواده هاي زير پوشش كميته امداد امام خميني(ره)‌ ساكن روستاي طرود ديدار كرد و ضمن بررسی مسایل و مشکلات مربوط به خانواده‌های زير پوشش کمیته امداد بيان كرد: سرکشی به محرومان و حل و فصل مشکلات آنها از وظایف مهم حکومت اسلامی است.

وي افزود: در راستای رسیدگی به اقشار نیازمند جامعه، بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی دستور تشکیل کمیته امداد را صادر کردند که امروز نیز این نهاد با تمام قوا در راستای رسیدگی به نیازمندان جامعه گام بر می‌دارد.

رئيس سازمان بسیج مهندسین صنعت و کشاورزی استان سمنان همچنین اولویت‌دهی به مسایل بهداشتی و آموزشی جوانان و نوجوانان زير پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) را مورد تأکید قرار داد و خواستار تسریع در اجرای طرح‌ها و رفع مشکلات خانواده‌های زير پوشش این نهاد شد.

دهرويه خاطرنشان کرد: آشنایی مسؤولان با دردها و مشکلات این خانواده‏ها از نزدیک، جلب کمک‏های آنان از جمله اهداف این بازدیدها است.

بر اساس اين گزارش، در این دیدارها از خانواده‌ای که سرپرست خانواده به علت حادثه رانندگی که منجر به فوت فرد دیگر شده در زندان است که علاوه بر نداشتن توان برای پرداخت دیه، با مشکلات بسیاری هم دست و پنچه نرم می‌کنند.

در ادامه از ساخت نگین انگشتر که توسط فردی در منزل صورت می‌گیرد بازدید شد و در این دیدار فرد با استفاده از سنگ‌های بسیار خوب و زیبای اطراف روستای طرود توانسته نگین‌های بسیار زیبا را شکل دهد که فقط در بازار فروش این محصول مشکل دارد و در ادامه از چند خانواده زير پوشش کمیته امداد دیگر هم دید و بازدید صورت گرفت و مشکلات موجود مطرح شد.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.