این مطلب ۱۶۲۴ بار خوانده شده
شهردار منطقه دو سمنان خواستار شد؛

لزوم همکاری بسیج مهندسین و شهرداری در زیباسازی سمنان

خبرگزاری بسیج: شهردار منطقه دو سمنان گفت: سازمان بسیج مهندسین استان سمنان باید با تشکیل کارگروه تخصصی به حل این مشکل بپردازد که در ساخت و سازها تلفیقی از سنتی و صنعتی اجرا شود که اگر این کار صورت گیرد فضای شهری زیبایی را شاهد خواهیم بود.
نسخه مناسب چاپ

 

 

به گزارش خبرگزاری بسیج از سمنان، مسعود میرشریفی در دیدار با ریاست سازمان بسیج مهندسین استان سمنان و اعضای این سازمان که در دفتر شهردار برگزار شد، ضمن تبریک ایام مبارک ماه رمضان بیان کرد: از اسفند ماه سال گذشته تا کنون با کمبود آب فراوانی مواجهه شده‏ایم که کیفیت پایین آب آشامیدنی نشانگر پایین بودن سطح آب است و حتی شهرداری در تهیه آب برای فضای سبز سطح شهر با مشکل زیادی مواجهه شده است.

وی افزود: سازمان بسیج مهندسین استان سمنان فارغ از هرگونه بحث سیاسی، به حل مشکلات در راستای خدمت به مردم قدم بر می‏دارد که نقطه عطف خوبی خواهد بود.

شهردار منطقه دو سمنان در خصوص ساخت و سازها در کشور گفت: متأسفانه ساخت و ساز به عنوان یک عادت تبدیل شده است که از فاز سنتی بودن به فاز صنعتی تبدیل شده و از ساخت‏های سنتی داریم؛ فاصله می‏گیریم.

میرشریفی اضافه کرد: سازمان بسیج مهندسین استان سمنان باید با تشکیل کارگروه تخصصی به حل این مشکل بپردازد که در ساخت و سازها تلفیقی از سنتی و صنعتی اجرا شود که اگر این کار صورت گیرد فضای شهری زیبایی را شاهد خواهیم بود.

مرتضی دهرویه رئیس سازمان بسیج مهندسین استان سمنان در حال برنامه‏ریزی برای اجرای چند همایش استانی و ملی در استان سمنان است و در این راستا شهرداری منطقه دو می‏تواند با استفاده از متخصصین حوزه‏های مختلف خود، در برپایی برنامه‏ها کمک شایانی کند و سازمان بسیج مهندسین استان سمنان در حوزه عمران به صنعت عمران می‏پردازد تا باعث ایجاد صنعت پویا در بخش عمران شود.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.