این مطلب ۷۱ بار خوانده شده
عضو کارگروه کشاورزی و منابع طبیعی بسیج مهندسین استان سمنان:

اجرای طرح بسیج همگام با کشاورزی مستلزم بررسی کارشناسانه است

خبرگزاری بسیج: عضو کارگروه کشاورزی و منابع طبیعی بسیج مهندسین استان سمنان گفت: با توجه به اجرای این طرح در سراسر استان باید با دید کارشناسانه به نقاط ضعف و قوت طرح پرداخته شود تا بتوان طرح منسجم و کاملی را شاهد باشیم.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرگزاری بسیج از سمنان احسان عباسپور در جلسه کارگروه کشاورزی و منابع طبیعی بسیج مهندسین که با حضور رئیس سازمان بسیج مهندسین استان سمنان و اعضای کارگروه کشاورزی و منابع طبیعی در سالن جلسات سازمان بسیج مهندسین استان سمنان برگزار شد، بیان کرد: با توجه به زمان برداشت گندم باید بررسی‏های بیشتری برای به دست آوردن نتیجه از طرح‏های بسیج همگام با کشاورز و طرح کاهش ریزش از کمباین‏ها صورت گیرد تا شاهد عملکرد درست اجرای این طرح‏ها باشیم.

وی به ارائه گزارش از اجرای طرح بسیج همگام با کشاورز در شهرستان‏های استان سمنان پرداخت و افزود: خوشبختانه تا کنون اجرای طرح بسیج همگام با کشاورز به موفقیت های خوبی رسیده است و نشان از اجرای صحیح این طرح است که هر چند با مشکلاتی هم مواجهه بوده است و با کار کارشناسانه این معضلات در آینده مرتفع می‏شود.

عضو کارگروه کشاورزی و منابع طبیعی بسیج مهندسین استان سمنان خاطرنشان کرد: در شهرستان سمنان کار آموزش ناظرین با موفقیت انجام شده و مراحل نظارت بر کمباین‏ها به خوبی صورت گرفته و کار برداشت به پایان رسیده است و در شهرستان آرادان هم کار نظارت به خوبی انجام شده و حضور ناظرین در مزارع باعث ایجاد رضایت کشاورزان شده است.

عباسپور افزود: در شهرستان دامغان هم این طرح با موفقیت انجام شده و عملکرد مثبتی را شاهد بوده‏ایم و همچنین در شهرستان گرمسار، سرخه، شاهرود و میامی هم با وجود برخی مشکلات طرح بسیج همگام با کشاورز به خوبی عملیاتی و اجرایی شده است.

وی در پایان در خصوص طرح بسیج همگام با کشاورز گفت: با توجه به اجرای این طرح در سراسر استان باید با دید کارشناسانه به نقاط ضعف و قوت طرح پرداخته شود تا بتوان طرح منسجم و کاملی را شاهد باشیم.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.